Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fejtörős kérdés lent :D! (Ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fejtörős kérdés lent :D! (Ki tudja rá a megoldást? :D)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tömören röviden szeretek egy lányt az osztályomból viszont ő nem szeret engem... Valakinek van ötlete, hogy mit csináljak ? Inkább felejtsem el ? De akkor is hogyan ? (Nem megy...) (16 éves fiú)
2015. jún. 13. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, az a saját tapasztalatom magamon és a környezetemen is, hogy osztálytárssal nem jó kavarni és ilyen ügyekbe, helyzetekbe keveredni. Mindenki szívni fog. Én azt mondom, felejtsd el, keress mást. Úgyis itt a nyár, ez remek alkalom arra, hogy ismerkedj másokkal. :)
2015. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben de hogyan felejtsem el :D ? 3 hete nem láttam és még semmi xd Sehogy nem tudom a fejemből kiverni egyszerűen...
2015. jún. 13. 20:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Közhely, de az idő segít. :)
2015. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hmm... egyszer már átéltem ilyet... Akkor 6 és fél hónapot szenvedtem... igen az idő segít... tényleg :D Más ötlet ? :D
2015. jún. 13. 21:02
 5/13 A kérdező kommentje:
VALAKI MÉG ESETLEG TUD VALAMIT EZZEL KAPCSOLATBAN?
2015. jún. 13. 21:51
 6/13 anonim ***** válasza:
És te mit tettél azért, hogy mondjuk megszerettesd magad?Kicsit többet kellene tudni az egészről hogy véleményt mondjak. Nem nézel jól ki? Vagy visszahúzódó vagy? Írj a lányról is valamit. Stb. Az pedig, hogy lehet-e kell-e osztálytárssal... hát erről az a véleményem,hogy csak emiatt hülyeség elfojtani az érzéseinket.
2015. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A lány visszahúzódó (érdekes hogy, csak előlem). Ezt értsd úgy hogy, pl.: mindenkivel beszél az osztályból csak velem nem.(Ha valamit kérdezek tőle akkor arra válaszol... de nem úgy beszélgetünk mint mással. Nem tudom hogy érthető xd) Nem tudom miért... nem ártottam, bántotam. Passz.Sokat gondolkoztam én is azon hogy oztálytárssal kellene-e... hát sokan mondták azt hogy nem kéne.Én úgy vagyok vele most hogy talán.(Nem tudom miért volt sokaknak rossz az hogy az osztálytársaikkal járt)

Aztán a lányról nem is tudom mit írjak még. Jól tanul, szeret olvasni, mozogni.

2015. jún. 14. 16:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor kitartás, próbáld szóra bírni. Tudd meg mi érdekli, tereld rá a beszélgetést, szegezd egyenesen neki a kérdést. Szerezd meg a bizalmát, légy kedves, érdeklődő. Hátha változik.
2015. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben! Majd ha valami lesz ide még írhatok ? :D Esetleg valami elérhetőségi címet adsz? (utcsó válaszoló)
2015. jún. 14. 22:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Írj privátba ide, akkor válaszolok
2015. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!