Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy csak tetszés?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy csak tetszés? Fontos lennék neki? Kérlek írjatok

Figyelt kérdés
Lány vagyok és észrevettem, hogy már január óta néz egy fiú, megfordult utánam, és titokban nézett, amikor ránéztem gyorsan elnézett másfelé. Nemrégen bejelöltem, mert már untam, hogy ő nem teszi meg, aztán névnapomon üzenetben köszöntött fel, lájkolta pár képem. De ha élőben lát akkor inkább a földet nézni, vagy másfelé néz. 2 hete ráírtam, annyit, hogy szia, de még nem is látta. Vajon mit érez? mit kellene tennem? Segítsetek kérlek. (Fb-t nem szeretem ismerkedésre használni!)

2015. jún. 16. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
És azóta volt fent FB-n?
2015. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze.
2015. jún. 16. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kellett hogy lássa. Írj rá mégegyszer,hátha. Lehetséges,hogy félt,vagy csak nem ért rá,hogy visszírjon neked
2015. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azt már nem szeretném, lehet akkor már nyomulósnak tartana, amugy nem vagyok az a pasizós.. Ha annyira tetszenék neki, akkor visszatekerte volna, az üzeneteket, hogy visszaírjon. Lehet, hogy csak tetszek neki, de nem akar semmi komolyat?
2015. jún. 16. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Az alapján, amit írtál, nem nagyon kiismerhető a srác, mindenki máshogy éli meg a dolgokat, így nem igazán tud segíteni egy kívülálló. Én nem szoktam fenntartani a szemkontaktust, nehogy kellemetlenül érezze magát a másik fél. Ugyanakkor az is megeshet, hogy a srác érzi magát furán, ha ránézel. Ebből kifolyólag, mint már mondtam, egy kívülálló nem tud segíteni. Inkább gondolkozz el magadban, hogy benned milyen érzéseket váltanak ki ezek a dolgok, akkor lehet könnyebben rá fogsz jönni arra, hogy mi áll a dolog mögött. Az is lehet hogy semmi, az is lehet, hogy igenis sok. Ha mégsem tudsz dűlőre jutni, beszélj a barátaiddal, barátaival, hátha ők többet tudnak. Ezen felül, ha esetleg szeretnél még tanácsot, vagy bármit, nyugodtan írj, segítek amiben tudok :)

15/F

2015. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!