Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy csak kedveskedik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel március óta beszélgetek(viber,snapchat).Régebben(kb.2hete)elmondta a barátnőmnek hogy tetszem neki.Megkérdeztem tőle én is,és mondta hogy szerelmes is belém.Azóta egyáltalán nem beszéltünk erről a témáról.


Mindennap beszélünk,és mindig nagyon kedves dolgokat mond.

pl.:

"gyönyörű vagy"

"nagyon csinos leszel/voltál"

"jól nézel ki"


(a barátnőm is szokott vele beszélni,de neki nem mond ilyet,vagy ha mond is akkor is csak néha,ha az a téma szóval ha mondjuk vesz a barátnőm egy új ruhát és jól néz ki akkor mondja hogy jó de úgy alapból nem,mint ahogy nekem)


Ezeket csak kedvességből mondja?Vagy tudatni akarja velem hogy tetszem neki?Még mindig szerelmes belém?



#fiú #szerelem #csinos #kedvesség.gyönyörű
2015. jún. 17. 08:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is tetszik a fiú.
2015. jún. 17. 08:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodj már aranyom... ha azt mondta, hogy szerelmes beléd, akkor valószínűleg nem poénból mondta... nem tudom mennyi idősek vagytok, de igazából ilyenkor van az hogy elkezdetek randizni meg ilyenek
2015. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol itt a gond? Mond meg neki, hogy ő is tetszik neked és szívesen találkoznál vele!
2015. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Diiiiik :'D te most vak vagy,vagy nem tudsz gondolkodni?

Vagy poénbol írtad ki a kérdést?!

Ez annyira egyértelmű!!!Igen!Szerelmes beléd!!és viszonozd mert hamar megunjak ám a várakozást(tapasztalatból)és szár érzés amikor ilyeneket csinál/mond és te meg nem viszonzod!!

Szóval hajrá!aztán majd írj! :* <3

2015. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!