Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normalis ez a feltekenyseg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez a feltekenyseg szakitas utan?

Figyelt kérdés

Baratnommel nemreg szakitottunk mert ugyereztem reszemrol kihult a kapcsolat es elmult a szerelem megprobaltuk 2x de nemment igy hat leptem.Az elso napok nagyon rosszak voltak aztan jobb volt de a kapcsolatot tartjuk tehat beszelgetunk sokszor es mondta hogy van valaki aki szerelmes bele erre en teljesen ideges lettem ...Nagyon rosszul esett

De a szakitast is alaposan vegiggondoltam es meg fiatal vagyok elvezni akarom az eletet

O volt az elso szerelmem es komoly kapcsolatom

Normalis ez szerintetek?



2015. júl. 15. 03:02
 1/8 A kérdező kommentje:
3 evig jartunk
2015. júl. 15. 03:03
 2/8 A kérdező kommentje:

De o meg aztmondja hogy meg mindig szeret enis szeretem es hianyzik is nagyon de ugyerzem nem szerelembol es hogy 3x ra tuti nem mukodne...

Velemenyek?:)

2015. júl. 15. 03:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megváazoltad a saját kérdésed még mindig érzel iránta valamit
2015. júl. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna szakítanod, ha érzel még valamit iránta. De most már mindegy.. lépj túl. Ne csinálj hülyét magadból.

Egyébként át tudom érezni, hogy mit érzel.. én ugyan már semmit nem érzek az exem iránt, túl vagyok rajta, de akkor is rossz érzés rágondolni, stb.. ez ilyen.. és ilyen is lesz még egy jó darabig.

Kitartás! :)


20/F (4 éves kapcsolat után 2 hónappal..)

2015. júl. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pszt! ***** válasza:

Csak vedd mások példáját és tanulj belőle :)

5 és fél évig voltam a párommal. Nem egyszer, kétszer lett vége mégis folyamatosan újra és újra próbáltuk.

Minden próbálkozás után kibékültünk, de ennek csak az lett a vége, hogy egyre több lett a sérelem, egyre többet martuk egymást és egyre inkább tápláltuk egymásban a haragot.

Míg végül olyan kegyetlenül összevesztünk, lényegében a semmin,hogy elhagytam.

Rossznak rossz arra gondolni, hogy az a férfi, akit ennyi ideig szerettem és megtettem érte mindent most majd más nő, lány karjaiban fog aludni, mert ugye voltak szép pillanataink.

Viszont most így visszatekintve rá, sokkal nyugodtabb vagyok. Rossz, de egy idő után elmúlik :)

24/N

2015. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De mikor jartunk a vege fele ugyereztem megszokas

Ahogy vege hianyzik es azon gondolkodom hogy szerelem

De szerintem ez normalis

Es ha visszamennek netan hozza ugyanugy ereznem egy ido utan hogy megszokas szerintem

2015. júl. 15. 11:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyesen tetted, hogy leléptél. Most már csak azt kell magadban tudatosítanod, hogy ezzel nem állt meg az élet. Számára sem. Valaki mindig lesz neki is, mint ahogy neked is.
2015. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami elromlott meg kell javítani, nem kidobni.


Mondják :)


De ugye tudod, hogy a szerelem nem tart örökké? A lángok elmúlnak, de attól még nem kellene kihűlnie... izzó parázsnak maradni kell. ÉS úgy látom nálad ez meg is maradt! :)

2015. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!