Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális hogy ilyen gyorsan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koma20 kérdése:

Az normális hogy ilyen gyorsan túlvagyok egy szakításon? (15/F)

Figyelt kérdés

2hete szakított velem barátnőm és előtte egy hétig nem is tudtunk találkozni...

És már úgy érzem túl vagyok rajta és van is egy kiszemeltem :D

És most így kicsit rossz embernek érzem magam h máris itt tartok miközben szerettem azt a lányt

Erről neketek mi a véleményetek



2015. júl. 20. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
meddig tartott az előző? és mennyire volt tartalmas?
2015. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha ilyen gyorsan túl vagy rajta, nem szeretted..:)
2015. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De tényleg szerettem lehet h az is játszott a dologban hogy a végén már olyan furán viselkedett és akkor már annyira nem volt jó vele lenni mert akkor már nem ölelt át meg semmi....

Ja és nem is személyesen szakított

Amúgy 3hónapig tartott

2015. júl. 20. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 1 hónapja szakítottunk ( 1. barátnőm volt 8 hónapig voltunk együtt , ő szakított velem ) . Nekem is van kiszemeltem , viszont én még mindig gondolok minden nap , a régi szerelmemre , és igazából nem tudom mit csináljak mert a távolság miatt szakítottunk . Fogalmam sincs hogy hogyan viselné ha összejönnék mással , vagy esetleg ha lenne még 1 esély a későbbiekben ezzel elrontanám .


Szóval nehéz helyzetben vagy , ugyanúgy ahogy én. Szerintem egy kicsit várj még addig csak fűzögesd de ne gyere össze vele.



18/F

2015. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!