Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik barátság fiú és lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik barátság fiú és lány között?

Figyelt kérdés
Vagy a 2 fél között az egyik mindig többet akar?Van egy haverom,akivel nagyon jóban vagyunk, beszélgetünk,találkozgatunk stb. és néha-néha egy kicsit kétértelműen beszél,mintha akarna valamit.De én nem tudom hogy tudnék-e iránta többet érezni barátságon kívül.Tanácsok?

2015. júl. 31. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát haverilag van. Nekem is van fiú ismerősöm, akivel relatíve jóban vagyok, de azért nem vagyunk puszipajtások. Ez csak haveri viszony. Viszont, ha nagyon jóban vagytok... Van egy olyan fiú barátom, akit nagyon kedvelek, egyszer majdnem összejöttünk az én hülyeségem miatt, pedig nem akartam. >< Van már párom, szóval esélytelen. De szerintem nem szerelmes belém, én sem belé. Szóval yapp, létezik. ^^ Attól az apróságtól tekintsünk el, hogy volt egy fura napunk, de megbeszéltük és mind a ketten elfelejtettük, mintha meg sem történt volna. Azóta is jóban vagyunk és én tényleg kétlem, hogy bármi többet érezne. :DD
2015. aug. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 AisakaTaiga válasza:
Szerintem nincs,de ritka esetekben néha előfordul. Nekem van 3 legjobb barátom. Abból kettő fiú,és egy lány. Az egyik fiú,meg a lány azok szeretik egymást,járnak. Azzal a fiúval nagyon sokat szoktunk röhögni,vannak olyan poénjaink,amiket csak mi ismerünk,nagyon sokat együtt vagyunk. Egyik legjobb barátom,és csak barátságot érzünk mind2-en ez tuti. De a másik fiúval nagyon sok időt töltök együtt,vele vagyok a legrégebb óta barátságban. De pár éve többet érzek :/ És ez azért rossz,mert ő nem,viszont mostanában nagyon nyomul,szóval nem tudom xD
2015. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!