Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert álmodok az exemmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert álmodok az exemmel?

Figyelt kérdés
Anno fél évet jártunk és azota eltelt már egy év. Összejottem egy sráccal nem rég és az ex nem jar a fejemben Sosem mikor vele vagyok, de egy jo este utan szinte mindig a régebbi sráccal álmodok. Mi az oka???
2015. aug. 2. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Mostanában én is mindig az exemmel álmodok. Igaz én 4 évig voltam vele. Talán most hogy összejöttél valaki mással a tudatalattid mérlegel hogy milyen volt az exeddel és milyen a jelenlegi pasiddal. Szerintem ebbe nincs semmi rossz. És ha lehet neki ne is beszélj róla. Fölösleges.
2015. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!