Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mint jelent ha az exemmel...

Mint jelent ha az exemmel almodok? Amikor valosagban is ra gondolok vissza megdobban a szivem, mintha szeretnem meg

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor még mindig szereted.Jaj istenem....

Azért álmodsz vele mert még mindig szereted sokat gondolsz rá,nagy hatással van rád még.

Ezt a kérdést....:-/

2014. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsa válasza:
Ma reggel én is úgy ébredtem,hogy az exemmel álmodtam.Olyan jó érzés töltött el.Pedig már vagy 2 éve nem tudok róla semmit.Ráadásul két éve kapcsolatban vagyok,akivel közösen tervezzük a jövőt,és a családalapítást.Még azt hozzá tenném,hogy nem tinédzser vagyok,hanem túl vagyok a XXX-en :) Az exemmel volt olyan,hogy amikor külön aludtunk(nem ugyanabban a városban éltünk),hogy éjjel arra ébredtem,hogy folyton rá gondolok,és csak forgolódtam,nem tudtam elaludni.És utólag kiderült,hogy ő is,abban az időben,vagyis hajnali 4-kor,szintén nem tudott aludni,rám gondolt. Tudod,én rögtön arra gondoltam reggel,hogy lehet eszébe jutottam.Lehet az álmoknak van jelentőségük,de azért nem arra kell alapozni a jövőt.
2014. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En azt os hallotam mar hogy van olyan hogy ha vele almodsz lehet o os pont veled almodik,es ha kerdezel almodban valamit tole.valojaban megkapod a valaszt ra. Az igaz??
2014. júl. 11. 02:58
 4/5 *Nekomimi* ***** válasza:
Amit írtál, hogy olyankor ő is veled álmodik, blabla, az hülyeség. Egyszerű a válasz, még vágysz rá, szereted, ezért álmodsz vele.
2014. júl. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ES ha koncentralsz egy kerdesre mielott elaszol megkapod almodban a valaszt?
2014. júl. 30. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!