Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek találkozzak vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak vele? 21 éves külföldi pasi, én pedig 14 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves külföldi srác, aki elvileg nagyon szeret. Én is kedvelem, de olyan kedveseket ír, annyira hallatszik a hangján, hogy megőrül értem, és találkozni akar, ideutazna.

Beszélt már tesómmal is, barátnőmmel, mindenkivel. Még olyat is mond, hogy akár keresne munkát is itt. Most mit csináljak? Sok barátnőm azt mondja, hogy vigyázzak vele, meg ilyesmi... De beszélne a testvéremmel, meg mindenkivel, ha rosszat akarna?


2015. aug. 13. 17:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Olasz, külföldi, 21éves. Most kivételt teszek, lehet nem lefektetni akar, hanem a szerveidet akarja.
2015. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nagyon nem, felejtsd el. Kezdjük ott, hogy van 7 év korkülönbség köztetek. Kettő: külföldi, fene egye meg.
2015. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát szívem te is nagyon naiv vagy. Pont mint én ennyi évesen. Velem is volt ilyen csak én 13 voltam ő meg 19. Külföldön élt és azt mondta értem vissza jönne magyarországra. Nagyon sok szépet mondott nekem, és próbált a barátnőmmel is jópofizni. Én hittem neki a barátnőm nem. És neki köszönhetem hogy nem erőszakolt meg. Szóval most nagyon gyorsan felejtsd el ezt a csávót.
2015. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
51%
Te kis *****.Mit akarna toled egy 21 eves pali?
2015. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
tuti hogy pedofil :D
2015. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nézd, nem akarom elrantani a kedvedet, de még csak 14 éves vagy, egy gyerek kvázi ő meg már felnőtt ember.

Én 20 éves vagyok és nem kezdenék ki soha egy 14 éves lánnyal, mindegy, hogy milyen szép meg milyen okos. Szerintem az nagyon durva. Nálam a 17 év az ahol azt mondom, hogy oké legyen, de nekem már egy 16 éves is problémás lenne.

2015. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Szerintem ne menj bele.
2015. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Még mindig nem találkoztunk.. De akar..
2015. szept. 6. 17:15
 19/20 anonim ***** válasza:
egy jó tanács, inkább ne :)
2015. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hanyagold, ha meg nagyon akarsz vele talizni nagyon forgalmas helyen lehetőleg felnőttel menj, ha cikinek tartod akkor a felnőtt 5-10méter távolságból figyeljen biztos ami biztos, velem is igy volt 14l
2015. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!