Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szüleim tiltanak az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim tiltanak az idősebb barátomtól. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Na szóval én 14 éves vagyok a a pasim 18, apam teljesen ki van akadva hhogy szerinte mar egy "felnőtt férfival" járok..

Mar beszeltem vele mondtam hogy szeretem de egyszerűen nem érti és nem akar vele elengedni sehova csak pár órára talizni, de már azt se nagyon engedi. Azt mondta felejtsem el es elvagyok tiltva tőle. Anya ő jobban megértő, bár ő se örvend a barátomnak de elfogadja és enged vele. Mindig aztmondjak hogy csak kihasznal meg mit akarna tőőlem egy 18 evess pasi ha nem csak megd*gni. De olyan hülye apám nem érti hogy nemtudom csak az ő kijelentésére elfelejteni mert szerelmes vagyok belé!! és ő is belém. Esetleg szerintetek hogy tudnank titokban találkozni vagy mit beszéljek apámmal hogy elfogadja Őt?



2015. szept. 3. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valahogy megértem a szüleid aggodalmát, 14 évesen egy 18 éves számára szerintem túl éretlen, gyerekes vagy. De ha mindenáron ellen szeretnél szegülni akkor mondd azt hogy találkozol egy barátnőddel, és kérd meg előtte hogy falazzon neked.
2015. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pedig szinte bizos vagyok benne, hogy apád is tolta 18 évesen a 14 éves csajokat. Legalábbis, ha egészséges hetero. :D


Egyébként meg biztos azért tiltanak, mert tudják milyen kis buta, manipulálható kislány vagy. Talán, ha okosabb lennél, jó tanuló még tisztelnének is annyira, hogy bízzanak benned és elengedjenek a pedomacival.

2015. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen rendben vagyok 5os tanuló és segíteni is szoktam otthon. Tegnap például az verte ki nála a balhét hogy a barátommal találkoztam ugyebár és késtem fél órát..és akkor mondta hogy nem talizhatunk többet
2015. szept. 3. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:

1-es nehogy már segíts neki...

14 éves vagy. Én a te korodban még azt sem tudtam mi a szerelem. Oké. tetszik a srác oké, de 18 éves. szerintem kapcsolatott se kellett volna kezdened vele. Nekem a barátnőm bátyja hivott el egyszer moziba és csak mikor a végén megakart csókolni akkor esett le hogy mi a helyzet. Én akkor 15 voltam a srác meg 24. a mai napig beszélek vele megtalálta azóta a barátnőjét a nagy ő-jét és megköszönte nekem hogy akkor az nap ellöktem magamtól.


De ha mindenképp akarsz vele kapcsolatot nem lehetne hogy vársz 2-3 évet? Mármint úgy vársz hogy felnőj ehhez.

2015. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a korban még sok ez a 4 év különbség. Ezért tiltanak.....Csak nem akarják, hogy bármiféle szexualitás legyen köztetek...Ez teljesen érthető.

A korodból és tapasztalatlanságodból kifolyólag te még könnyen manipulálható vagy....tökmindegy, hogy 5-ös tanuló vagy e vagy vagy Shakespeare idézetek röködnek a szádból, ehhez annak semmi köze...

Mit csinálj? Fogadd el, hogy a szüleid joggal féltenek. Valószínűleg úgy sem a házasságot tervezed 14 évesen....

2015. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jó oké hogy féltenek és tudom nem a házasságot tervezem de nem is ilyen 1 hónapos kapcsolatot..Szeretem és kész nem tervezek előre semmit

És ha meg lenne bármilyen "sz**xuális" dolog az is az én dolgom..nem attól lesz r**banc valaki ha le fekszik azzal akit szeret tudtommal, és nyilván nem most gondolnám hanem fél év 1 év múlva nem hinném hogy megbánnám

2015. szept. 3. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
csinalj neki gyereket, utana biztod nem tudnak szetvalasztani benneteket.
2015. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6: Nem, attól nem leszel ri.banc.

De tudod, aki 14 évesen már szexel, arról megvan az embereknek a véleménye :) Az igazi szerelmet pedig nem most fogod megtapasztalni...

2015. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18.... Az semmi. Szívesen megismernélek. 34/F
2015. szept. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi bajotok van azzal, ha valaki 14 évesen kefél? Régen se 30 évesen vesztetteel a szüzességéta lányok nagy része, a természet hamar szaporodásra késztette a nőstényeket, a mensi se véletlen 12-14 éves korban jön meg.
2015. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!