Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szüleim tiltanak az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim tiltanak az idősebb barátomtól. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Na szóval én 14 éves vagyok a a pasim 18, apam teljesen ki van akadva hhogy szerinte mar egy "felnőtt férfival" járok..

Mar beszeltem vele mondtam hogy szeretem de egyszerűen nem érti és nem akar vele elengedni sehova csak pár órára talizni, de már azt se nagyon engedi. Azt mondta felejtsem el es elvagyok tiltva tőle. Anya ő jobban megértő, bár ő se örvend a barátomnak de elfogadja és enged vele. Mindig aztmondjak hogy csak kihasznal meg mit akarna tőőlem egy 18 evess pasi ha nem csak megd*gni. De olyan hülye apám nem érti hogy nemtudom csak az ő kijelentésére elfelejteni mert szerelmes vagyok belé!! és ő is belém. Esetleg szerintetek hogy tudnank titokban találkozni vagy mit beszéljek apámmal hogy elfogadja Őt?



2015. szept. 3. 18:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ennyi :D

De meg mindig nem kaptam valaszt hogy esetleg mit csinaljak hogy apa elfogadja ezt az egeszet hogy egy 18evessel jarok

2015. szept. 4. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!