Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakító szövegként mit akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító szövegként mit akar ez jelenteni?

Figyelt kérdés
Már nem érzem azt mint az elején (1 hónap után) , meg most hogy kezdődnek nekem az edzések neked meg a suli kevesebbet tudnánk együtt lenni, nagyon aranyos, szép, kedves lány vagy, szeretnélek szeretni, de már nem érzem azt mint mikor elkezdtünk járni
2015. szept. 4. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
És gondolom mindezt facebookon küldenéd el neki 'üziben".Az edzés meg suli dolog nem kell,az csak kifogás.A többi ok,de elég ha annyit mondasz,hogy nem vagyok már szerelmes beléd.A kifogásokkal,az "aranyos vagy,kedves vagy"baromságokkal csak hagyod reménykedni,hogy hátha meggondolod magad.
2015. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Kiszeretett belőled. Az edzés meg a suli csak kifogás.
2015. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak fellángolás volt.Vagy pedig az agyára mentél.
2015. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,hogy ezt te kaptad?Bocsi.Hát igen...Már nem akar tőled semmit.De az első válaszom így is helytáll,a baromságokat nem kellett volna beleírni,mert így nem érted,mit akar,ezért kérdezed itt.De időt spórolok neked.Semmit!Csak nem akarta,hogy,úgy könyveld el,mint egy szemétládát,próbált kedvesen lerázni.De semmit nem jelent,hidd el.13 év pasizás van mögöttem,tudom,mikor mit gondolnak. Már nem tini vagyok,véletlenül láttam meg a kérdést a főoldalon.
2015. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fellángolás volt nála. Azzal,hogy dicsér,csak saját magának bizonygatja,hogy nem hibás.Találj gyorsan valamit,amivel le tudod kötni magad és próbáld elfelejteni!
2015. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!