Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon tetszik ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon tetszik ez a fiu.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit a buszon szoktam latni es kozel lakik hozzam.Mar eleg regota tetszik,sajnos szemelyesen nem ismerjuk egymast,van par kozos ismerosunk igy talaltam meg ot.Facebookon ismerosok vagyunk,nehanyszor irtunk mar de ebbol nem utal semmi arra hogy most akkor tetszek e neki.Amugy eleg onbizalomhianyos vagyok ugyhogy nem tudom mit tegyek :( segitsetek!16/L 18/F

2015. szept. 13. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdjel el vele beszelgetni. :)
2015. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj rá de úgy hogy tudja ha nem mersz segítek mít írj
2015. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem is kezd el vele beszélgetni és akkor majd barátok lesztek és utána akár még lehet valami a dologból... És kérlek hogy ne legyél önbizalomhiányos!!! Nincsen mitől félni az életben... Főleg nem ettől..😉
2015. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom de aranyos vagy!!:)amugy csak ugy azert felek mert nem ismerem meg annyira...
2015. szept. 13. 22:37
 5/5 Érted?? válasza:

Viszont, ha nem beszélsz vele, nem is fogod megismerni :D ! Van, amikor össze kell szedni minden bátorságunkat és cselekedni. Elvégre, mit veszíthetsz?

Minden esetre, sok sikert :)

2015. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!