Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez már szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ria10 kérdése:

Ez már szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik de nem tudom hogy most szeretem is e,mert mostanában elkezdtem valamit belül is érezni. Amikor meglátom vagy sak meghalloma hangját ösztönösen mosolygok,a szívem hevesen ver és valamiért úgy érzem mintha már egy pár lennénk. Nagyon aranyos és imádom minden porcikáját a mosolyát,azt ahogyan nevet, a sok hülyeséget amit csinál, a szemeitől eltudnék olvadni imádom ha valkinek sötét szeme van és az övé fekete, imádom a személyiségét és amúgy nagyon jól táncol és énekel nagyon szeretem hangját olyan jó mély és azt is ahogy táncol egyszóval mindenét ez most szerelem vagy csak tetszik nekem??

2015. szept. 14. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Annál mindenképpen több, hogy tetszik:)
2015. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bárcsak rólam is így mesélne egy lány.
2015. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!