Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lány egyből elhajt mihejt megtudja hogy nem hiszek istenben?

Figyelt kérdés
Miért ilyen fontos ez neki?

2015. szept. 21. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán mert ő hisz, és nem akar olyan párt, aki nem?
2015. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez olyan fontos?
2015. szept. 21. 23:04
 3/17 anonim ***** válasza:
Neki igen, ezek szerint.
2015. szept. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát én ezt nem értem. Nekem ez magas. Most nem mindeggy? Most akkor engem szeret vagy istent? Vagy mi a f/sz?
2015. szept. 21. 23:14
 5/17 anonim ***** válasza:
Így nevelték. Most valláskritikába ne menjünk bele, pedig lehetne, ajjaj. Az, hogy ez miért jó, egy nem, vagy kevésbé vallásos nem tudja megérteni, viszont a helyzetet el lehet fogadni.
2015. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor kezjek templomba járni?
2015. szept. 21. 23:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy ez kicsit kétszínű lenne, hogy nem is hiszel istenben, de te mégis elhitetnéd vele, hogy igen, tehát az egész kapcsolat hazugságon alapulna? Mondjuk ha tényleg megtérnél, akkor nem, csak hát szerintem ezt megtenni nehéz dolog egyik pillanatról a másikra valami nagy spirituális élmény nélkül.
2015. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A vallásosokkal nem is lehet értelmesen elbeszélgetni az "életről". Például egy földönkívüli látogatást, meg sem lehet említeni, mert a hitük szerint a Földön kívül csak Isten van.

Sőt, van olyan, hogy még le is nézik azt aki nem hisz... (hát basszus csak kiírom) aki nem keresztény.

2015. szept. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

"Földön kívül csak Isten van"


Igen, tényleg ő, de nem Isten, hanem az istenek (földönkívüliek).

2015. szept. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Mit nem értesz? Olyan párt keresünk, akivel vannak közös pontok az éltünkben. Ha Te metált hallgatsz a lány meg komolyzenét, nehéz lesz együtt koncertre menni. Ha Te szeretsz bulizni, hangoskodni, ő pedig inkább erdei sétákon venne részt, akkor is nehéz.

Igen, aki vallásos, annak ez nagyon fontos. És a világ legegyszerűbb oka miatt: a közösséget Istenben az imádságban találjuk meg. Hogyan imádkozna Veled, ha ezt nem fogadod el?

Ezért olyan fontos ez nekünk, akik vallásosak vagyunk.

Érdekes volt olvasni a többi hozzászólást. Vallásos vagyok, és lehet velem beszélgetni. Azon még senki nem rágódott, hogy miért humanoid minden földönkívüli? :) De ha elolvasnátok a Biblia első könyvét, megértenétek, miért nem gondoljuk, hogy léteznek földönkívüliek :)

Szóval ha a lányt tényleg szereted, elfogadod a hitét. És utánajársz, miért is fontos neki, és Te miért utasítod el. Ha nincs közös nevező, akkor nem lesz ebből semmi. Ha van, akkor keressétek meg.


Balu

2015. szept. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!