Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lány egyből elhajt mihejt megtudja hogy nem hiszek istenben?

Figyelt kérdés
Miért ilyen fontos ez neki?

2015. szept. 21. 23:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Haver... Lehet hogy "Isten" baszogassa közben :"D
2015. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 gy.dav. válasza:
Mond neki azt egyszerűen, hogy nem kimondottan vagy az a nagy hívő, de nem is vagy Istenellenes...vagy ha azt mondod hittél, de olyan történt ami miatt elvesztetted a hitedet sztem azt is megérti...15/f
2015. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ez tényleg így volt. Régen híttem benne.
2015. szept. 22. 16:56
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ennyire fontos neki, hagyjad.

Nekem az első barátom eléggé vallásos volt, én pedig nem vagyok az és ebből lettek később vitáink is.

Nem éri meg.



(Bár még nagyon sok mindentől függhet a dolog természetesen)

2015. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De nekem ő nagyon fontos. Eddig minden rendben ment. Miútán megtudta azonnal elhajtott. Most akkor fontosabb neki a vallása mint én. Eddig azt mondta bejövök neki. Akkor kit szeret engem vagy istent? Hogy lehet fontosabb a vallása mint én a szerelme?
2015. szept. 22. 20:29
 16/17 A kérdező kommentje:
Kár volt elmondanom. Most komolyan ezen múlík? Ez szerintem nevetséges, bár az én helyzetemben inkább síralmas.
2015. szept. 22. 20:31
 17/17 anonim válasza:

"De ha elolvasnátok a Biblia első könyvét, megértenétek, miért nem gondoljuk, hogy léteznek földönkívüliek :) "


Az egész Biblia úgy ahogy van, több különböző korban és népnél íródott. Maga az első 5 könyv a Tóra. A vízözön pl sumér mondta. Az Újszövetség pedig az egyiptomi holtak könyve. Szóval hogyan támassza ez alá azt, hogy nincsenek földönkívüliek?

2015. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!