Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Tanácstalan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a buszmegállóban láttam minden nap. Megtaláltam facebookon, bejeloltem, visszajelolt. De így látva a facebookját, eléggé menő, bulizós, iszik. Pedig előben egyáltalán nem bátor, még lépni sem mert, s nagyon csöndes volt. Én viszont nem vagyok ilyen bulizos/ivos, anyukám kikészülne, ha megtudná, hogy egy ilyennel járnék. Felejtsem el? Vagy lehetséges, hogy csak amiatt ilyen, mert a barátai is?

15/L ő 17/F



2015. szept. 24. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Lépj te, vagy csak várd azt, hogy ő tegye meg. Mást úgysem tudsz csinálni.:)):))):)
2015. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy lényegében kezdtem, mert bejelöltem. Valószínüleg felismert, mert barátnőm is bejelölte, de neki ráírt, hogy "bocsi, ismerjük mi egymást. xddd Vagy mondj valamit magadról" ez nem volt kicsit bunkó? Nekem ilyet nem írt. Viszont attól is f3lek, hogy a "hiperszupermenő" barátaival hétfő reggel ott fognak röhögni rajtam. S ettől is félek. Azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy megírom, hogy bocsi téves, én egy csöndes félénk srácot kerestem, akit szoktam látni reggelenként aki nekem nagyon tetszik, de te nem ő vagy. Nagyon sértő lenne?
2015. szept. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!