Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba mit tegyek? Mondjm el neki? mit csináljaka?

Figyelt kérdés
En 12 ö 11 és az osztálytársam
2015. okt. 26. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki ennyi.
2015. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajjjj....Bárcsak belém is végre szerelmes lenne már valaki. Komolyan mondott,már egy 11 éves kislányban is jobban megfogja valami az embert,mint bennem 15 évesen. Bocsánat,eltértem a tárgytól. Figyelj,szerintem mondd el neki! Pl.az egyik szünetbe hívd félre valahova vagy ki a folyosóra,ahol csak kettesben lehettek. Vagy kérdezd meg tőle merre megy haza suli után,esetleg elkísérheted-e? ;)
2015. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*mondom
2015. okt. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek még jöhetnek
2015. okt. 26. 08:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, szintén ezt tudom mondani. De azért csak óvatosan, még fiatalok vagytok. :)


#2!

Az előbb válaszoltam egy kérdésre, ahol egy 18 éves lány írta ki, hogy nem volt senkije még. És szerintem egy picit szokatlan 18 évesen, de nem késett le semmiről. És fontos, hogy ne fordulj befelé, és ne úgy fogd fel, hogy "nekem úgysem lehet" és majd lesz valaki. Fogd fel pozitívan. :)

2015. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen nem mondanam el neki

Lehet ki is nevet


Es ennyi idősen ez meg nem szerelem ;)

2015. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!