Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakitsak a baratommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak a baratommal ha o szeret en viszont nem szeretem ot?

Figyelt kérdés

Egyszer visszautasitottam mar de aztanaftam neki egy eselyt es osszejottem vele de nem vagyok szerelmes bele. Szakitani alarok vele mert nem is erzem jol magam vele meg legtobbszor veszelszik velem ha pl nem tudunk talizni.. Mar szinte megutaltam mert olyan szinten tud idegesiteni. De felek szakitani mert olyanokat fog kerdezni h en kerulok szar helyzetbe meg szerintem nem tudja majd elfogadni es magyarazatot akar majd mindenre de nekem meg mar talalkozni sincs kedvem vele. Szerintetek h mondjam el neki? Egyebkent meg mindig azt mondja h feltekenykedek ami nem igaz mert semennyire nem erdekel..

Szoval en gyorsan akarok vele szakitani es nem akarok neki magyarazkodni. Mit mondjak neki?



2015. nov. 18. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Minek jarsz olyannal akibe nem vagy szerelmes? Ugye nem akarsz az a tini lenni akinek 18 eves korara mar volt vagy 5 pasija, mert az egyaltalan nem meno!
2015. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hidd el h en nem vagyok ilyen. Amugy pont a baratom kezdett el talalkozgatni egy ilyen lannyal akivel raadasul kolcsonosen nem birjuk egymast...
2015. nov. 18. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt kicsit politikailag korrektebben mondd el neki. Hívd el sétálni (valami nem túl kihalt helyre) és kezdj bele. Úgyis rossz lesz, tök mindegy mennyit húzod-halasztod, de túl kell esni rajta. Mondd, hogy gondolkodtál kettőtökön, és arra jutottál, hogy most magányra van szükséged, satöbbi.
2015. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megmondod neki az igazat szépítve, de az igazat. Hogy már nem szereted és zavar ez és ez és ez. Te nem akarsz ilyen és ilyen kapcsolatot, ezért sajnálod de...


Szerintem így korrekt. (ne hagyd magad lebeszélni ugyanis te döntesz!!!, ha megpróbál kínos helyzetbe hozni megmondod neki hogy te már döntöttél, ha nagyon bunkó és befolyásolni akar, akkor közlöd vele ha igazán szeret/szeretett elenged, és ott hagyod, meg nem beszélsz vele)

2015. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lajos!

Közted mindennek vége!

Keress mást!

2015. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!