Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 11 vagyok. Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 vagyok. Szerelmes vagyok egy fiúba 7-es és még csak 5 már régóta tetszik tudja is . Mit csináljak ha nem merek hozzászólni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 18:33
 1/7 eznemlényeges ***** válasza:
Hát merjél, neked kell összeszedned a bátorságot, én nem tudom helyetted. S kezdj el beszélgetni vele, valami átlagos témáról.
2015. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha nem viszonozza
2015. nov. 21. 18:47
 3/7 anonim válasza:
menjél vissza barbie-zni :)
2015. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy hozzá! :'( De ne keseregj picúr,leszel te még szerelmes! ;) 16/f
2015. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várj még minimum 3 évet szerelem ügyben:)
2015. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogy felejtsem el
2015. nov. 21. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Picúr...mondja ezt egy kis 16 éves :D :D


Szerintem abból semmi baja nem lesz,ha beszélgetnek :) Nem azt mondom,hogy járnotok kell vagy bármi,de ez teljesen normális,hogy tetszik neki valaki,ne akarjátok már,hogy most itt elkezdje elfelejteni.Nem kell elfelejtened,beszélgess vele,ismerd meg jobban,aztán ha úgy érzed,hogy nem állsz még rá készen,akkor úgysem lesz semmi...ne mondjátok már,hogy nektek ennyi idős korban nem tetszett senki.Nekem is tetszett,pedig nem vagyok nálad sokkal idősebb :)

2015. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!