Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Üdv. Mitöl van ez? Tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Mitöl van ez? Tényleg fontos! Nagyon sürgős! Nem tudok semmit se.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 15/f vagyok és még a 8ban gubbasztok mivel évvesztes vagyok és ovodában vissza fogtak. És régebben érzelmeim egyáltalán nem voltak más emberek iránt akik nem a családomban voltak. Mármint hogy nem érdekelt különösebben egyáltalán hogy mi van velük ki mit szeret. Igazából most is hidegen hagy, kivéve egy lányé. Akibe hihetetlen módon beleszerettem... pedig nem is az az igazán dögös csaj. De viszont egyszerűen nem bírom nélküle. És nagyon sokat beszéltünk máig. Mivel manapság (ez az év tényleg nagyon gáz volt... nagybátyám meghalt szinte mindenki a familiában egymásnak adták a korház ajtót. És most nagyon hiányzik az apám. 3 éve húnyt el.) Elég rosz hangulatban vagyok és nem akartam, de kicsit sértő és gyanakvó voltam vele szemben... mivel neki már koncertjei vannak és beteg volt, meg minden elég szar volt. Pl egy srác a "barátja" elkezdte tapizni meg megcsókolta. Hát én majd megőrültem. És nem hittem volna régebben hogy egyáltalán csak egy picit is zavarni fog valami hasonló... meg akartam verni, de megkért rá a lány hogy ne. (Elvette a hangszerét és azzal zsarolta meg... neki nagyon fontos a hangszere.) És én egyszerűen imádom az a lányt! És nagyon beteg volt. És én meg megmondtam neki h ne hajszolja magát mert ha ő is korházba kerül!... no mind1... az a lényeg hogy aludt és én meg írtam (állítása szerint vagy az anyja vagy az apja nézte meg) hogy jobban van e és ugye jelezte hogy látta, de nem válaszolt. No mind1. Elkönyveltem hogy mondjuk csak tusol vagy mitom én. De egész nap nem írt én nem is volt aktív. Azt hittem hogy elment a koncertre... és kicsit kicsattantam mivel az otthon sem egy ideál manapság... és mondtam hogy akkor engem nem érdekel. Ha így döntött hogy még csak annyi se h kösz te fallosz megvagyok. Akkor én meg minek?? De ezt még megbocsájtotta. És azt írtha h bocs hogy aludtam, nem mentem el a koncertre. Beugrott valaki helyetesíteni és én aludtam. Am kösz te fallosz jobban vagyok. :). És én meg most úgy szégyenlem magam. Azt írtam erre higy sajnálom igen egy fallosz vagyok és jobb lesz ha ezentul szarsz a fejemre. Nem érdemlem meg h egyáltalán felwm fingj... jobb lesz ha nem zargatlak. És most meg le akarok ugrani az emeletről... :'( úgy érzem hogy vége. Nincs tovább... és nem válaszolt... elméletileg holnap találkoznánk csak mivel már "elengedtem" nem tudom hogy mi lesz... pedig már megvettem neki az ajándékját is karácsonyra és már egy dalt is elkezdtem írni... (a dal az kudarc mivel béna vagyok egy ilyenhez...) és nem láthatom!! :'( én megpusztolok... olyan bolond vagyok... és nem csúszhatok felé térden csúszva... lehet hogy úgy értelmezte hogy elküldtem pedig csak nem akarok neki fájdalmat okozni... mivel sajna manapság tényleg eléggé veszült vagyok és könnyen elvesztem a fejem. Én SZERETEM ŐT! Nem bírom ki nélküle... a depis napjaim egyre csak rosszabak lesznek... mert ő feldobta a napjaim... ja! És régebben nem nyáladzottam ennyire! Sőt egyáltalán nem nyáladztam... mit tehetek? Kérlek segítsetek! :'( és bocsi a helyes írási hibákért, meg ha zavaros. :'( a válaszokat előrre is köszi! :'(

#szerelem #nehézség #fájdalom #bánat #nemtudommivanvelem...
2015. dec. 20. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Menj el hozzajuk es add neki azt az ajandekot amit karira vettel neki, majd kerj bocsanatot mert egy feltekeny paraszt voltal.

Figyu en nem sertegetni akarlak, de igy nemigen szerzed meg magadnak, ha mar azert feltekenykedsz mert nem irt egesz nap es duh kitoreseid, erzelmi hullamaid vannak. O egy biztos tamaszt szeretne. De ha ennyitol bedepressziozol akkor soha nem lesz a tied. All talpra, menj el hozzajuk az ajandekkal, kerj bocsanatot es tegyel lepest. Hajra, sikerulni fog

2015. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok: ertem en, hogy nehez idoszakon vagy tul, de lepj tovabb, elmentek, nem tudsz mit tenni ellene, inkabb foglalkozz a jelennel
2015. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Baz-d + kérdező, ez olyan hosszú nincs kedvem elolvasni :D
2015. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöma választ! És tudom hogy ez nem jó... általában nem ilyen vagyok... de egyszerűen manapság tényleg nagyon le vagyok hangolva... tiszta depi minden napom... minden perce...(kivétel amikor vele beszéltem...) tudom hogy nem jó... de amúgy sztem picit félré érteted azt a részt hogy nem írt egész nap. Az zavart hogy rámszart és hogy féltettem és azt hittem h ennek ellenében elment és hogy nem írt pedig látta (mármint én azt láttam h ő tud rólla) hogy írtam és aggódom érte... és pedig ő mindenről tud ami velem történt mivel amikor bajom volt akkor segített... de amúgy köszönöm a választ és megfogadom a tanácsod! Remélem megbocsájt!
2015. dec. 20. 21:53
 5/11 Tirael válasza:

Kedves Fiatal Testvírem, Barátom, és FÉRFI Társam.


Telefonszámod ill. az Ő* Telefonszáma Megvan ?!


Légyszíves FELHÍVNI ÉS MEGMONDANI NEKI HOGY SZERETED. az az..

- Szerelek. Imádlak. és újra meg újra Csókollak és Imádlak És Karollak És Csókollak és Szeretlek, Meg Imádlak, és*... Csókollak.


:)


De Tudod az te. (feltéve h. igazat írtál ide)


Légy Önmagad DE HÍVJAD MÁR FELFELE ÉS MONDJAD NEKI ELFELE ÉS CSAK AZT AMI ŐSZINTE.


Aztán Találkozzál vele (ezt megbeszéled vele) ÉS Lehet Majd Szépen Átölelni és Megköszönni Hogy VAN ÉS HOGY TÉNYLEG NAGYON JÓ h. VAN. ÉS CSókolni és Imádni És Szeretni És Ápolni / Pátyolgatni.


Aztán Ha ez MEgvan Szépen Megvárod a Reakciókat és/v. Válaszokat. asztán Majd eldöntöd.


De.. Ha Valami Hasonló Jót Kapsz Tőle Vissza akkor... SZERETNI, és Imádni, és CSókolni és Ápolni. :)


Tudod.. Ahogy azt SzívLelkel Szoktak. jah és Nem ártana Többet Beszélgetni majd hogy ha Te tényleg Ezt a Bizonyost Akarod (mostan) mert Ne legyen már az hogy van valami Hézag és Aztán Puff! BAJ Van.


Egy Teló Számot Mindenképpen.


és Csókolni, és Imádni, és Szeretni, és Ápolni... :D


Pusszantalak. :)

2015. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy a multal felesleges és fájdalmas foglalkozni, de a hiánya ilyen napokban meg főlleg felerősödik és a karácsony közeledte iscsak rá tesz egy lapáttal... már utálok minden ünnepet... legszivesebben odafeküdnék mellé és lehúnynám végül én is a szemeimet örökre... és kedves 3. Kérlek kímélj meg. Éz minden további kedves kommentelőre igaz! Előre is köszönöm.
2015. dec. 20. 21:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves Tirael! Köszönöm a válaszod! És tényleg jó ötlet! Bár ilyenkor inkább nem zavarnám... had aludjon... még amúgy sem gyógyult meg teljesen... de mindenképp meg lesz! :) köszönöm! Most egy picit jobb a kedvem is. Tényleg köszönöm!
2015. dec. 20. 22:00
 8/11 Tirael válasza:

Nincs mit Kedves Kis Fiú* lélek, ez* csak természetes. :)


Légy mindig önmagad (nem csak a kapcsolataidban, de úgy általában is.)


Jah és.. Vigyázzál mert, ez a Világ Naon Hülye de (ezt majd 20+ évesen már jobban meg megtudod :'( )

2015. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm! Jó hogy vannak normális emberek. Köszönöm! Holnap első dolgom lesz velhívni és elémenni. Köszönöm
2015. dec. 20. 22:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsod. De több mint 5 óráig vártam a szitáló esős valamiben és majd elfagytam. Többször is írtam neki smst. Semelyikre sem reagált. Most hogy itthon vagyok láttam hogy írt fb hogy: nem baj, de nem vagyok otthon... sajnálom. És pénz sincs a telómon... . Én meg majd lekapartam a falat... XD de legalább tudom hogy nem haragszik. XD jól benéztem! Na mind1. De hogy tudom hogy nem haragszik már jobban érzem magam. És a tudat hogy én megtettem mindent amit csak tudtam az is javított a helyzeten. (Anyám hívott hogy most már toljam haza a képesebbik felem... különben még ott is éjszakáztam volna.) Na nem baj. Habár nem tudom mert alig érzem a kezeimet is meg a lábaim... kicsit nehézkes írnom is... na mind1. Köszi még egyszer!
2015. dec. 21. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!