Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! (15-20) Ti mennyi idő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (15-20) Ti mennyi idő után csokoloznátok, egy nálatok 1 évvel fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
Egyáltalán csókoloznátok egy 1 évvel fiatalabbal, nem zavarna hogy fiatalabb? És nem félnétek hogy bénán csinálja?

2016. jan. 1. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
engem is erdekelne:D
2016. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, hogy fiatalabb.
2016. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egyáltalán olyan fiú, akivel csókoloznátok vagy most még olyan nincs?
2016. jan. 1. 14:56
 4/9 anonim válasza:
En nem igazán tennem. Általában a 15-17 korosztály igencsak... Éretlen. (16-7 évesek leginkabb.)
2016. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csókolóznék nálam fiatalabb sráccal. Miután megismertük egymást, megbeszéltük, hogy mindketten szeretnénk kapcsolatot, elmennénk randira, és tényleg jól éreznénk magunkat, akkor nyilván csókolózhatnánk. Nem félnék hogy bénán csinálja, szerintem lefoglalna az, hogy én ne legyek béna.

15/l

2016. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Yep,én csókolóznék,ha rendesen megismerkednénk de nem tudom h mennyi idő után.Egy év az semmi,miért csinálná ugyan benán,nem ezen az egy éven nem múlik ez.

És lenne most is vki ilyen az életemben,de mivel nem lép ezért nincs semmi.

17/L

2016. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20/L vagyok, 2 és fél évvel fiatalabb a barátom. Két héttel a megismerkedésünk után csókolóztam vele először.:)
2016. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
16 eves vagyok.Tavaly oktoberben nem is egyszer csokoloztam egy 15 eves fiuval.Irto jol csokolt.Egy nap vagy 3-4x. is csokoloztunk.
2016. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-as vagyok- A pasim tesoja 25 eves, a felesege 30.A kislanyuk mar 6 eves. Gondolom szoktak csokolozni..Ha nekik 5 ev semmi, akkor mi az az egy ev neked?Es megjegyzem,imadjak egymast :)
2016. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!