Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom aki fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom aki fiú bevallotta, hogy ő sokkal többet érez mint legjobb barátság. Én is el tudom képzelni vele ajövőben de ahhoz még egy kicsit várni kell. Elvesztettem a legjobb barátom? (14/L)

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha igen, akkor nem volt a legjobb barátod.
2016. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, bevallottam egy lánynak, egy kicsit régebben, de azóta se tudtam meg, hogy mi van, mert hiába kérdeztem meg, hogy ő érez-e bármit is, nem mondott semmi konkrétat, úgyhogy azóta nem igazán szólok hozzá. Úgy néz ki elvan nélkülem, úgyhogy továbbra is hagyom, hadd legyen(14f igen, tudom hogy fiatal vagyok)
2016. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is volt ilyen, csak elutasitottak... Aztán elnyomtam az érzéseim... Most egy évre rá ő szerelmes belém, de nem hagyom hogy játsszon velem. :/ -=[15/:\F]=-
2016. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) köztünk egyre romlik a helyzet pedig próbáltuk megbeszélni de egyre rosszabb ő volt ő az egyetlen barátom.. szóval most nincsenek barátaim és még minidg nem tudom hogy mit egyek :(
2016. jan. 8. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!