Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy szeret, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy szeret, vagy hazudik, és túl hiszékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy egy lány (amúgy 1 évvel idősebb nálam), úgy legyen szerelmes belém, hogy szinte semmit nem tud rólam, csak hogy hogy nézek ki? Ő pedig azt mondja hogy nem a kűlsöm miatt szeret!

2016. jan. 6. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit beszéltetek egymással?
2016. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.

Megfoghatta a "kisugárzásod".

2016. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd vissza! És ne sírj majd ha véletlenül nem 100 pontos minden! Az élet már csak ilyen!
2016. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindez interneten akkor biztos h nem szerelmes , de ha élőbe akkor inkabb tetszessz neki. Szerelem kb 2-3honap míg kialakul
2016. jan. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy hiszékeny, hanem inkább arról lehet szó, hogy ő hiszi el ennyiből, hogy a szerelme vagy, látásból.

Hogyha nem ismer, nem tudhatja sehonnan sem, hogy mit jelentesz számára, még ő maga sem!


Velem számtalanszor előfordult, hogy látásból eleve egy álomképet alakítottam ki idegenektől, és ettől szerelmes lettem. De attól még ez az illúzió szerte foszlik, amikor megismer, és csak annyi marad, hogy tetszik neki a külsőd.

"Nem a külsőd miatt szeret", mert abban a naiv elképzelésben él, hogy ő ismer téged, mert rád vetíti az elképzeléseit, persze ennyiből nem ismerhet. Ha majd tényleg ráveszi magát, hogy ismerkedjetek, kiderül.

2016. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!