Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Annyira összezavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzs33 kérdése:

Mit tegyek? Annyira összezavarodtam. Szakítsak a barátommal? Vagy inkább bízzam a sorsomra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nagyon szerelmes vagyok a barátomba,

ő is belém,tényleg odavagyunk egymásért.

Anyukám barátnője foglalkozik asztrológiával. Megkérdeztem tőle,hogy mit tudna nekem mondani kettőnkről.

Megnézte,azt mondta,hogy minekünk nem sok esélyünk van hosszútávon mivel ő bak,én meg ikrek vagyok,nem illünk össze,és mivel én ikrek vagyok nekem nagyon fontosak a kapcsolatok,és addig lehetek vele együtt,ameddig nem jön valaki olyan,aki merőben más.Tehát mivel ő hűséges típus,én meg nem igazán az vagyok,lehet,hogy később megcsalnám. Azt mondja anyukám barátnője,hogy minket csak a szexuális izgalom köt össze. Pedig én nem csak ezért vagyok vele,szerelmes vagyok belé őszintén,és belehalnék ha elveszíteném.De ha megcsalnám,ő iszonyú féltékeny lenne. És nem akarom megbántani sem...!

Felejtsem el amit mondott Anci néni(így hívják anyukám barátnőjét),és próbáljam kihozni a legtöbbet a kapcsolatból és szembenézni a sorsommal és legyen akaratom arra,hogy eszembe se jusson másik fiúra úgy nézni mint pasi,és bizonyítsam be,hogy nem csak a szex tartja a kapcsolatunkat össze,hanem a szerelem is,még ha korkülönbség van köztünk akkor is,


Vagy pedig ne alapozzak vele későbbre és azért,mert nem akarom őt megbántani?


Nem tudom...úgy érzem teljesen igazakat mondott Anci néni

Viszont ha a szívemre hallgatok akkor nem akarok vele szakítani

Ha viszont az eszemre,akkor képes lennék megtenni.



2016. jan. 10. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Anyukad baratnoje egy jo magy bal*asz negogymar egy hulye josnonek elhidd amit mond uristen de retardalt lehet az a no egy szegeny lanynak aki szerelmes ilyeneket mondani hat komolyan:DDD hogylehetnek ilyen retaraltak az emberek nehogy ilyen hulyeseg miatt szakits vele:)
2016. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Figyelj,így gondolod? És ha valóban megtörténik az,amitől a legjobban félek?
2016. jan. 10. 22:36
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha téleg szereted eszedbe ne jusson szakitani vele, eza asztro akármi nagy kamu ne higgy neki
2016. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne a josnos valamik csak kamuk. Szereted akkor maradj vele.
2016. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Nehogy már bedőlj az asztro baromságoknak...

Fogadjunk, hogy csak egy kislány vagy, akinek a szexről még max. olvasni kellett volna eddig, de már inkább rábizsereg a nunikája a x évvel idősebb barátjára.

2016. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
na kicsi ... addig olvastam el, hogy anyád barátnője foglalkozik asztrológiával ... semmi baj nincs azzal, lehet vele foglalkozni, összefüggéseket keresni, de ne hogy már az alapján intézd a kapcsolatod ... vicc komolyan ... hát majd ha úgy alakul, hogy nem működik akkor szakítotok .. aztán rákened a csillagokra, az már magánügy ... de így előre? .. ne nevettesd ki magad
2016. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, hogy komolyan elgondolkoztál emiatt a szakításon...
2016. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy most még nem kéne ezen gondolkoznom,elvégre még működik köztünk minden,a csókjától megőrülök,rendes szenvedélye van annyira érez irántam. Köszi szépen igazatok van.
2016. jan. 10. 23:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"rendes szenvedélye van annyira érez irántam."

WTF???!

Mintha a kínai-magyar szótárral fordítottad volna.

2016. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 András955 ***** válasza:
Nekem Alexandrosz mágus a TV2-n azt jósolta, hogy egy éven belül nyerek 1 millió forintot és nem valósult meg, szóval szerintem ne bízz ennyire a jóslásban, sőt semennyire se. Nem érdemes ezen stresszelni, a sorsodat te irányítod, ebben higgyél, és ez alapján éld az életed, ne pedig hülye jós nők idióta jósaira hallgass!
2016. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!