Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja, hogy senki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, hogy senki nem érdekli és csak én vagyok neki mégis beszélget más lánnyal . Hazudik nekem vagy igy a normális?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt,bizonyos okok miatt nem is lehetünk egyelőre,viszont nála szoktunk találkozgatni.Fontos vagyok neki azt érzem mert megtett értem jónéhány dolgot és mikor szóba jött a lefekvéses dolog hogy ki hogy van ezzel,azt mondta hogy van időnk,nem sietünk el semmit.Azt mondta hogy csak en szamítok neki,neha el is hiszem maskor pedig nagyon nehéz .. Nem tőle tudom hogy mással is beszél,láttam egyszer őket,és a telefonjában is láttam hogy elég későig beszélt vele.Nem is olyan régen tudom hogy "kavartak",nem tudom mire venni ezt az egészet.Nem akarok tolakodó lenni,mert semmi jogon hozzá hogy kérdőre vonjam,meg amúgy is letagadná szerintem. Mi legyen?

2016. jan. 13. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat alapja a bizalom ha szereted és megbizol benne akkor tudod hogy nincs semmi ami miatt aggódnod kéne ugyanakkor ha nem bizol benne akkor beszéljétek meg a dolgokat mert bizalom nelkul nincs kapcsolat
2016. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csubakka megborotválkozhatna
2016. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szóval ha kapcsolatom lesz más nővel nem beszélhetek?

elég érdekes lessz a boltba menni, vagy anyumal hogy beszelek majd igy xd?

2016. jan. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem valószinü hogy barátok akarnak lenni,legalábbis én nem hinném.
2016. jan. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!