Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a barátommal, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, de teljesen nem vagyok benne biztos, hogy jó döntés volt. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyanannyi dolog szól mellette, mint ellene. Szeretem, ő is szeret, de bezárva éreztem magam. Sokat veszekedtünk. Viszont mikor nem, akkor minden a legnagyobb rendben volt. Ha ezekre gondolok (a jó dolgokra), akkor elfog a bőgés, hogy ez mennyire hiányzik. Amikor pedig a rosszakra gondolok, úgy érzem így kellett lennie. Valaki segítsen, nem tudok dönteni!
2016. jan. 24. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta szakítottál vele?
2016. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbáld meg még1x, és ha nem működik akkor tudod már, hogy véget kell vetni.
2016. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már rengetegszer próbáltuk
2016. jan. 24. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján jó döntés volt! Ez a kapcsolat nem volt túl jó..lehet, hogy voltak szép pillanatok, de ugyanúgy ott van a sok rossz is, ami nem normális..
2016. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ígyvan
2016. jan. 24. 12:27
 6/7 anonim válasza:
Mivel szakítottál vele, kétségtelen, hogy legbelül tudtad, mit kell tenned és azért tetted, mert nem érezted jól magad. És mivel azt írod, hogy már sokszor szakítottak, így szerintem jó döntés volt. Itt ugyanis nem arról van szó, hogy szétmentetek, aztán újra összejöttök, és rájössz, hogy mekkora butaságot csináltál, soha többé nem hagyod el. Nem, mert ti már ezt többször is megcsináltátok. Szerintem időbe telik, de be fogok látni, hogy jól döntöttél!
2016. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél! Ahányszor össze jössz vele annyiszor szét is fogsz menni vele....
2016. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!