Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek barátként tekint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátként tekint rám vagy többet akar tőlem?

Figyelt kérdés

Ez most egy kicsit hosszú leírás lesz, de szerintem azért mert ez az egész bonyolult.

5. óta osztálytársak vagyunk ezzel a fiúval, akiről írni fogok. Most viszont már 10.-es vagyok. 2 éve egy bulin (amin lehet kicsit részeg volt, de mégis emlékezett mindenre) félrehívott egy ok miatt, de utána megkérdezte tőlem ki tetszik nekem. Azt mondta senki, majd visszakérdeztem és ő azt mondta neki több ember is tetszik, köztük én is. Utána még vagy 2 órát beszélgettünk mindenféléről. Onnantól kezdve elkezdtünk beszélgetni és jóban lettünk. A szilvesztert nem vele és a többiekkel töltöttem, de kiderült hogy ott is érdekes dolgok történtek. A másik lánnyal aki tetszett neki, smárolt, illetve rengeteget beszélgetett szintúgy mint velem. Azonban nekem azt mondta, velem jobban érezte magát. Erre elmondtam neki hogy nekem is megtetszett, de nem jöttünk össze. A másik lánnyal közben megbeszélték hogy nem fognak összejönni, legyenek csak barátok. Leginkább a lány akarta ezt. Aztán rá 1 hónapra mondta nekem a fiú hogy újra megtetszett neki ez a lány... A beszélgetés közben pedig random megkérdezte tőlem nem kéne e tovább lépnünk a barátságon, de mielőtt válaszoltam volna, már írta is hogy felejtsem el, ne válaszoljak rá. Aztán folyton csak én írtam rá, de ezt egy idő után meguntam és megszakadt a kapcsolatunk. Majd nyáron megint ráírtam egyszer, de furán viselkedett velem, úgyhogy inkább már nem írtam többször. Sajnos ezt sem tudtam betartani és suli kezdete után megkérdeztem tőle hogy van meg ilyenek. Írta hogy már ő is akart nekem írni, de minél több idő lelt annál kínosabbnak érezte hogy rám írjon. Viszont ezek után sem írt max egyszer, kétszer. Ebben az évben viszont elvileg megtetszett neki egy másik lány akit eddig nem ismert. Nemrég megint elkezdtünk beszélgetni. Egy nap azonban elsírtam magam és rengetegen próbáltak vigasztalni. Ő viszont félrehúzott és közölte hogy nézzek a szemébe és mondjam el mi a bajom. Jól esett tőle hogy törődik velem. Azóta próbál nekem segíteni, de nem tudom miért. Szerintetek mit érezhetett/érezhet most?



2016. febr. 12. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:
*ez lemaradt: 15/L
2016. febr. 12. 16:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Uhh ez tényleg bonyolult. Furcsa gyerek.

Vagy csak játszadozik veled, vagy bizonytalan abban, hogy mit tegyen. Jó lenne ezt megbeszélnetek...

2016. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És hogyan beszéljem meg vele ha kb észre sem veszi, hogy miket csinál vagy miket mond?
2016. febr. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!