Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem az osztálytársamnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem az osztálytársamnak, mit illene tennem?

Figyelt kérdés
3 éve szerelmes belém egy osztálytársam, akivel tavaly többször is találkozgattam, de mindig elutasítottam. Mostanra lett egy barátja és azóta féltékeny vagyok rá, meglátom őket az utcán és azt kívánom bárcsak én fognám a kezét. Szünetben többször rámnéz, vagy akkor is amikor felel és úgy érzem még szeret de akkor miért van barátja? Tegnapelőtt egyedül voltunk a teremben és megkérdeztem tőle boldog e a barátjával. A szemembe nézett és hűvösen csak ennyit mondott "Számít?" aztán elment. Segítsetek. Mit tegyek? Kezdem azt érezni hogy szeretem de nem tudom szeret e még.
2016. febr. 29. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem is rosszul esne :/
2016. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéj vele többet.Így ebből az infóból semmit nem tudsz meg még akkor sem ha 0-24ben csak ez lebed a szemed előtt.
2016. febr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

*lebeg

2016. febr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ne várd hogy a karjaidba rohan, elutasítottad. Nem tudhatod, tetszel e még neki, hiszen van barátja. Kortól is függ, lehet hogy csak felejteni akar és a rövidke párbeszédből amit leírtál az jött le, hogy sikerült eléggé magadra haragítanod. Beszélj vele. Ha nem kommunikálsz, honnan tudná, hogy szereted? Hisz korábban elutasítottad.

Majd írd meg, mi lett, szorítok hogy összejöjjön!

2016. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!