Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetek-e meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetek-e meg?

Figyelt kérdés
Szoval,o az elso baratom,rovid ideje vagyunk egyutt.Viszont a gond az,hogy kulonosebben semmit sem erzek iranta.Szeretek vele lenni,beszelgetni,kicsit vonzodom hozza.Viszont o szerelmes belem..Bennem viszont nem ropkodnek "pillangok",meg semmi hasonlo,egyszeruen jo vele,szeretem mint embert,de nem vagyok felhotlenul boldog mellette.Mi a teendo? Beleszerethetek-e meg az idok folyaman?Nem szeretnek szakitani vele..
2016. márc. 9. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Márpedig, ha nem szereted, akkor ezt meg kell neki mondanod, és annak a vége lehet az lesz, hogy szakítotok... Nem akarok kötekedni, de ha nem szereted, akkor miért jöttél vele össze?

Egyébként meg ezt nem lehet megválaszolni, hogy beleszerethetsz-e az idők folyamán... az majd magától jön, nem lehet azt csinálni, hogy "márpedig én most bele akarok szeretni", és hipp-hopp, következő pillanatban már halálosan szerelmes vagy. Ez nem így működik. Egy párkapcsolat akkor számít annak, ha mindketten szeretitek egymást, már bocs.

Ha rám hallgatsz, akkor megmondod neki az érzéseidet. Mást nem igazán tudsz tenni.

2016. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es az nem lehet,hogy igazabol erzek iranta valamit csak en sem vagyok tisztaban vele,mivel meg sosem tapasztaltam semmi ilyet?
2016. márc. 9. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Még lehetsz belé szerelmes.

Nekem is volt ilyen és én is csak egy kisidő után éreztem iránta és úgy jobban vonzódtam hozzá. De ez mindenkinél másképp működik. De uána egyre több időt voltunk együtt. Ez neki is jobb volt meg nekem is és mindent megosztottunk egymásnak és egyre közelebb éreztem magam hozzá.Utána sajnos vége lett.

2016. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!