Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány CSAK barátság?

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 22:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
ha a csaj lezbi a fiú meg meleg akkor lehetséges
2016. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
Igen!
2016. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Persze én és egy oszttársam vagyunk az élő példa erre
2016. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
ha a lány ronda
2016. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, csak ritka. Én legtöbbször azt tapasztalom sokszor, hogyha egy fiú és egy lány barátok, az egyikük elkezd többet érezni, vonzódni a másik iránt, esetleg mindketten. Én legalábbis ezt vettem észre a környezetemben többször, ugyanakkor tudok arra is példát, hogy tényleg csak barátként tekintenek egymásra, bár ezt inkább haveri kapcsolatnak mondanám.
2016. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
nem létezik ha csak nem az egyik fél meleg
2016. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%

Létezik, több fiú haverom is van, és mind CSAK haver.

/L

2016. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%

Nekem van egy nagyon jó fiúbarátom, pedig mindketten heterok vagyunk, ő pl nagyon helyes meg stílusos, de az életfelfogása annyira különbözik az enyémtől, hogy igazából sose tudnék rá úgy gondolni. És nem vagyok ronda. (közölte is, hogy hogyha nem tudná, hogy annál én erkölcsösebb vagyok, tuti megpróbálna megfektetni :D)


Egyébként bizalmasom, csomó mindent tudok a fiúkról - miatta, és tényleg semmit nem érez egyikünk se. Meg hát már túl sokat tudunk egymásról, túl jól ismerjük egymást... :D


Egyszóval igen. Létezik.

2016. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Fruzs33 ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen
2016. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha egyikük sem kívánja a másikat szexuálisan,nincsen barátnőjük/pasijuk és egyformán gondolkodnak a világról akkor talán elképzelhető.
2016. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!