Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság anélkül, hogy az egyik fél többet érzene a másik iránt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom akivel ősszel a gólyatáborban ismertem meg és nem tudom mi is van pontosan közöttük. Nagyon jól elvagyunk és mindent meg tudunk beszélni, de néha átesünk a ló túloldalára.(Ölelget, puszilgat,viccesen piszkálódik, és sokszor megdicsér.Múltkor nem tudtam mit vegyek fel és megkérdeztem szerinte mit. Arra számítottam, hogy azt se fogja tudni milyen ruhákim vannak, erre felsorolja az összeset.) Ilyenkor a legtöbben megkérdezik mióta vagyunk együtt, vagy megjegyzik milyen aranyosak vagyunk együtt. Erről viszont nem nagyon beszéltünk, és nem akarom tönkre tenni a barátságunkat. Lehet hogy többet érez?

15/L



2016. jan. 30. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csúnyának de jófejnek tartasz valakit abba beleszeretsz?
2016. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Nincs fiú-lány barátság. És ha felhoznák megint, hogy jártok-e, akkor utána kérdezd majd meg, hogy ő hogy is gondolja ezt.
2016. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Létezik! Élő példa vagyok rá! :)

Viszont ez a fiú nem csak a barátod akar lenni. Szerintem.

2016. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Honnan lehet tudni, hogy nem csak barátként tekint rám? :)
2016. jan. 30. 22:46
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, még mindig van!! 8 lány barátom van körülbelül. Tessék, ennyi.
2016. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nincs, de ez az élet nagy kérdése marad :D


Ha ennyire figyelmes a srác próbáljátok meg, legyen igaza a többieknek :D

2016. jan. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Adelll ***** válasza:
100%
En is hasonlo helyzetbe vagyok. Az a baj hogy mivel masok mondjak igy m is rokton az jut eszembe hogy tenyleg olyan. De amugy attol is fugg hogy a fiu milyen a tobbi lany baratjaval. Ha sokszor viselkedik igy es csak veled akkor szerintem is tobbet akar. ;)
2016. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 >_< ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik hogy ő többet akar tőled de hozzád hasonlóan nem akarja elrontani a barátságotokat, ami szerintem több is lehetne annál.

Figyeld meg: milyen érzések töltenek el, ha látod őt másokkal beszélgetni? Mi a reakciója ha téged másik fiúval lát?

Engem általában nagyon rossz érzés fog el ha az a lány akihez éppen közeledem és nagyon tetszik egy másik fiúval beszél, gyakran odapillantok és figyelem őket, hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz. Vagy elmegyek hogy ne is lássam.

Ezt azért írtam le mert a reakciójából szerintem sokat megtudhatsz, ha figyelmes vagy.

2016. jan. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, sőtt még oan is h világér nem jonénk ösze xD
2016. jan. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom (azonkívül, hogy természetes, hogy vannak fiú-lány barátságok), hogy leginkább az tartja össze az ilyen barátságokat, amikor közös érdeklödési körünk vagy foglalkozásunk van, amiről beszélgethetünk, akár a másik nemmel, vagy a sajátunkal.

Ezért ha kevesebb is ez a "közös nevező" természetünkből adódva, akkor kevesebbet tudunk beszélgetni, vagy kevesebb foglalkozást űzünk együtt.


Azokban az esetekben, amikor a fiú egy lány személyes élete után érdeklődik, azért barátkozik vele, hogy "megismerje" és érdeklik a személyes dolgai (másképp miért érdekelné?), csak azok inkább a gyanúsak, amit sosem kell barátságnak venni.

2016. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!