Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki tetszik 1-2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik 1-2 hónapja, és nem tudom, mit tegyek. Kezd jeleket adni rá, hogy én is tetszem neki, de ebben nem vagyok biztos. Szerinted mit? (További fontos infók lent)

Figyelt kérdés
7.-es vagyok, idén van koszorúcska az iskolában, vele táncoltam, és az egyik osztálytársam azt mondta, hogy mennyire összeillünk, és akkor tetszett meg igazán.észrevettem, hogy ezen a héten egyre többet nézett, amikor fociztam megdicsért, és még irodalom órán is megtapsolt. Ő nem nagyon szokott lányokat dicsérni, ez ezért volt nekem különös. Egyre jobban megtetszett, szerintetek mit tegyek? (20.-án lesz a koszorúcska, és nem szeretném, ha előtte elmondanám neki, és ha vele táncolnék, akkor neki sem lenne jó, és nekem sem, mert nemet mondott) Elmondjam neki utána, vagy ne? :/ Nagyon félős típus vagyok, és még nem volt kapcsolatom. Vagyis nem tudom, hogy mi lenne a reakciója. Most csütörtökön volt még egy próba, és akkor hazafelé megvárt, vagyis az osztálytársaival ment, de megállt az egyik lány osztálytársával, és megvártak. Tánc közbe csütörtökön nagyon aranyos, és kedves volt, és óvatosan fogta a derekamat, és közbe halkan beszélgettünk is. Most hétfőn (Március 21.) megkérem a barátnőmet, hogy kérdezze meg tőle, hogy neki mi a véleménye róla, ha pozitív, akkor elmondom neki, ha negatív, akkor pedig nem beszélek vele. Szerinted ez jó lenne? Ha ezt elolvastad, nagyon szépen megkérlek, hogy válaszolj rá, mert hihetetlenül fontos lenne! :) Előre is köszönöm!:)

2016. márc. 19. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiu ?

Kor?

2016. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond el neki!

Túl rövid az élet ahhoz, hogy azon gondolkodj, hogy mi lenne ha. Úgyhogy szerintem mindenképpen jó ötlet

2016. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, és lány! :D
2016. márc. 19. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Add felé a folyamatos jelzéseket, ha kapcsol es bejossz neki össze fog jönni.

Persze ehhez a fiúnak kell némi önbecsülés, bátorság, ész, tapasztalat.

2016. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!