Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb fiúbarátomba. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval, úgy indult ez az egész, hogy tavaly félévkor kerültem át abba az iskolába, ahova most járok, azaz több mint egy éve.

Ott ismertem meg a legjobb fiúbarátomat. Tavaly tetszettem neki és szerelmes is volt belém, sokáig próbálkozott, hogy járjunk. De nekem akkoriba még egyáltalán nem tetszett, szóval végül beletörődött, hogy barátok maradunk, míg végül a legjobb barátokká váltunk.

Időközben volt egy 8 hónapos kapcsolatom (ami már véget ért). De ő akkor is végig mellettem állt, tiszteletben tartva a kapcsolatom.

Miután szakítottam a barátommal, 3 héttel rá lett egy új kapcsolatom. Összejöttem egy fiúval, akit nagyon szeretek és ő is engem. A legjobb barátomnak is van egy 3 hónapos kapcsolata.

De a 8 hónapos kapcsolatom szakítását követően annyira "összemelegedtünk" a legjobb fiúbarátommal, hogy belém szeretett. Nem volt köztünk semmi olyan, csak ölelkezés, de az egész nap. Egy hete vallotta be nekem, hogy belém szeretett.

Ő mindig olyan sokat törődött velem, kiállt mellettem, megnyugtatott, és egy ideje én is érzem, hogy beleszerettem és ezt be is vallottam neki, aminek nagyon örült...

Viszont nekem van barátom, akit nagyon szeretek és nem tudnék vele szakítani, a legjobb fiúbarátomnak pedig van barátnője, ami iszonyatosan zavar, ahogy őt is az én barátom...

Viszont szakítana a barátnőjével, ha én is a barátommal, de nem tudom megtenni...

Ti mit tennétek a helyembe? Sokan úgy hiszik, hogy nem lehet egyszerre kettőt szeretni (sokáig én is ebben a tévhitben éltem), de sajnos beigazolódott, hogy igenis lehetséges...

Tényleg nem tudom, hogy mit kéne tennem, mert nagyon szeretem mindkettejüket...

Tanácsokat várok, a flegma válaszoktól kíméljetek, a többieknek köszönet.

16/L



2016. márc. 20. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ec pec kimehec

A legjobb módszer

2016. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ezt álmodtad, és kíváncsi vagy mit jelent az álmod?
2016. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl nagy a szerelmi életed 16 éves létedre....
2016. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melyikhez húz jobban a szíved?

Na, ő az igazi.

2016. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!