Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy megcsókoljon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés
szerelmesek vagyunk egymásba és legutóbb én megpróbáltam de nem hagyta
2016. márc. 30. 21:02
 1/4 Pegi7 válasza:

Hát ez elégg kevés informácio(mondta vagy tudata veled hogy szerelmes beléd az illető?) , de ha nem hagyta lehet hogy nem akkarja elsiettni az egészet (nem tudom mennyi ideje vagytok "kapcsolatban") De ugy is érezni fogod a megfelelő pillanatot és ha ez megvan hidd el nagyon jo lesz :D

szoval én azt tanácsolom hogy várj még vele ha ő nem szeretné

2016. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg kevés az infó.

Fiú vagy, lány? Hány évesek? Milyen kapcsolatban vagytok?

Kijelentette, hogy szerelmes beléd? Miért nem kérdeztél rá, hogy miért nem akar?

2016. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb lassabban vezesd be: először simogasd az arcát, majd szép lassan próbáld meg a csókot. Ha nem hagyja, várj, és próbáld meg jobban megismerni.
2016. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fanta 39 ***** válasza:

Egyáltalán együtt vagytok? Mert ha nem,lehet hogy azért nem engedi.Vagy lehet hogy nem akarja el sietni.Esetleg nem olyan erősek az érzései irántad mint neled iránta.

Hány évesek vagytok?Lehet hogy az illető még nem is csókolozott és azért nem engedi,mert fél hogy elbénázza.Persze egyszer túl kell esni ezen is.

Probáld meg újra.Úgy hogy senki ne lássa.Nyugodt körülmények között.

Lassan haladj...

2016. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!