Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu a suliba aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu a suliba aki nekem nagyon bejon és nem tudom hogy en is bejovok-e neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliba aki nekem nagyon bejön. Mar nagyon sokszor láttuk egymást suliba és mikor jön velem szembe folyósón nem merek rá nézni mert ő mindig néz engem és tök zavarba jövök és abbol már levágná hogy bejön nekem.Egyik nap ráírtam és nem nézte meg. Most mit csináljak?
2016. ápr. 11. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiúk általában nem szeretik az ilyen lányokat, akik félnek a szemükbe nézni, meg zavarba jönnek. Inkább keress valaki olyant, akit szeretsz, és nem feszengsz mellette, mert most komolyan, mégha el is mentek egy randira, egész végig feszengenél mellette, és nem éreznéd jól magad:)
2016. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök normális reakció tőled. Nem vagyok szakértő, de szerintem próbálj meg a ránézni, mosolyogni, esetleg köszönni, és akkor majd felfigyel rád. És nyugi nem fog nyomulósnak tartani, lehet hogy le se esik neki a szitu, mert az ilyet nem igazán veszik észre a fiuk
2016. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az első válasz egy baromság(bejön valaki és ilyen komment hogy keress mást :D hasznos) a második az jó ötlet szerintem kicsit mosolyogj kacéran köszönj neki jaja ez még nem nyomulós...valahogy el kell kezdeni hívd fel a figyelmet magadra ;)
2016. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!