Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak, hogy menjek oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, hogy menjek oda a lányokhoz ismerkedni, ha tetszik nekem?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy
2016. ápr. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia
2016. ápr. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd mennyi zsozsód van meg milyen autód. Most aztán jól a torkomnak ugranak, jaj marhaság, közbren me más nem érdekli őket. Ja és lehetsz minél nagyobb paraszt. (bocsánat annak a 10% kivételnek)
2016. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Várd meg míg egyedül lesz.Mert ha egyedül van neked is könnyebb odamenni és neki is könnyebb lesz nem a barátai előtt beszélni egy idegennel.Vagy ha nincs egyedül akkor menj oda és kérdezd meg hogy most ráér e négyszemközt beszélni veled vagy egy kicsit később.


1.Az első lehetőségnél amikor úgy mész oda hogy EGYEDÜL van akkor csak simán menj oda és kérdezd meg hogy "Mi jót csinálsz?" "Miújság?" aztán utána a sablon kérdések "Milyen órád lesz?" "Amúgy ha megkérdezhetem akkor mi a keresztneved?" de ezt ne egymás után.Várd meg míg válaszol és várd meg mert lehet visszakérdez hogy mondjuk neked milyen órád lesz vagy ilyesmi.Amielőtt megkérdezed a keresztnevét mondd el a tiéd ugyanez van ha a korát kérdezed meg. Tehát pl.: "Én 16 éves vagyok.És te?"

Amikor odamész biztos nagyon kínosnak fogod érezni a helyzetet és félni is fogsz.Ez így van rendjén de próbálj meg laza lenni legalábbis annak mutatni magad mert akkor neki se lesz olyan ciki a szituáció.


2.Ha TÁRSASÁGBÓL hívod félre a lányt akkor biztos le fog esni neki rögtön hogy te nem csak beszélni szeretnél vele hanem tetszik neked.Ha így teszel akkor ne ilyeneket kérdezz mint amit az előbbinél írtam hogy "Miújság?" "Mi jót csinálsz?" hanem mondd konkrétan amit akarsz és ne lássa rajtad hogy izgulsz.Szóval pl ezt: "Nagyon szimpatikusnak tűnsz majd esetleg valamikor ráérnél beszélgetni velem?Meg szeretnélek ismerni."


Szerintem jobb megoldásnak tűnik az első.Persze akkor hogyha alig van egyedül a lány akkor elég nehéz úgy odamenni hozzá.Ja és még egy fontos dolog MOSOLYOGVA nézz rá mikor beszélsz vele.

2016. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oda fogsz menni hozzá? :3
2016. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj meg valamit a lanyon es emlitsd meg neki. Vagy valamit, ami megtetszik rajta. Szia, aranyos lanynak tunsz, muszaj volt megszolitsalak. :)
2016. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utólsó nagyon cukit írt :33
2016. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Istenem mit kell rinyalni.. :D

Oda mesz,majd mondod hogy :" Szia ne haragudj,nagyon szimpatikusnak talaltalak,lenne kedved ismerkedni?"


nehez?:'D

15/f.

2016. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!