Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy lány 152846 kérdése:

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolába aki nagyon tetszik. És volt hogy vagy 3 msp-ig folyamatosan egymás szemébe néztünk

..mindig köszönűnk egymásnak ő köszönt rám legelőször is.. 1x 2x már odajött hozzám egy két szót váltottunk a legutobbinál feltünően közel áll mellettem...mivel kocsival jár suliba az utcán mindig észre vesz integet mosolyog...a baj ott van hogy facebookon egyáltalán nem beszélünk és egyik hétvégét az ex csajával töltötte de elvileg nincsenek együtt de a csaj nagyon rá van kattanva...szval nem tudom h én tetszek e neki mert mikor más fiuval vagyok akkor máshogy viselkedik nem mosolyog meg semmi mintha féltékeny lenne vagy lehet hogy beképzelem ....nem tudom egyre többet gondolok rá

fogalmam sincs hogy mit kéne tennem... vagy hogy érhetném el h jobban felfigyeljem rám.



2016. ápr. 23. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig mosolyogj rá, te is állj közel hozzá, ha tudsz.
2016. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! de az exével félek újra összejön...ha meg igy lesz akkor ezeket miért csinálja?
2016. ápr. 23. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan az a baj, hogy csak személyesen beszéltek és nem facebookon! :D Úristen. Örülnél neki.

Egyébként valószínűleg tetszel neki, az exe pedig az EXE. Már nem a baràtnője.

Keresd te is a társaságát, menj oda hozzá. Nem csak neki kell lépnie, neked is. :)

2016. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hh
2019. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!