Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akivel régebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel régebben jártam de összevesztünk es azóta összejött a legjobb barátnőmmel akivel mellesleg összevesztem emiatt. Ezzel a sráccal együtt járok edzésre és még azota is piszkál miota lett új barátnője. Mit akarhat tőlem? Lent az infók

Figyelt kérdés
állandóan hozzám ér vicceket mesél nekem hátulrol át karol stb. meg mondta hogy akar mondani valamit aztan megkerdeztem mit es aztmondta hogy megsem akar meghogy semmit. szerintetek miért viselkedik így?

2016. máj. 13. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megvigasztal a dolog, veled jött volna össze, ha jobban tetszenél neki.
2016. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy 3-asra hajt.. Szerintem dobjátok el mindaketten :D Mondjuk jó taktikát használ, de azért ez egy kicsit pofátlan is egyben, de gondolom nem értitek a mögötes tartalmat, szóval mindegy.

17F

2016. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!