Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség. Nemtudom mitévő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Nemtudom mitévő legyek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
unokatesomnak van egy barátnője és ma a barátnőjével kettesben voltunk és smaroltunk.. az volt a baj hogy ittam.. nem akarom elmondani az unokatesomnak. A lány le akart velem fekudni fogdostam is de a szexre nem volt "idő" nagyon felizgultam rá 16/f
2016. jún. 4. 22:59
 1/3 OacHacker válasza:
Nagyon nagy baj! Ha jó a viszonyod a unokatesóddal lehet hogy megérti de az hogy tapiztad meg le akartok feküdni attol lehet hogy baj lesz nagy meg nagy esélyel a kapcsolatának is vége.
2016. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat igen nagyon jó a viszonyunk..de megbeszeltuk a lánnyal hogy ennyi volt nagy hiba volt ittunk is szóval kettőnk között marad
2016. jún. 4. 23:11
 3/3 anonim válasza:
Hallgassál róla, nem mondd el, a barátnője sem fog dicsekedni vele.
2016. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!