Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány szakitott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szakitott a fiujával és azzal a fiuval kb 1évig volt együtt, és össze jött egy msik fiuval akkor azzal a fiuval tudna mégegysze egy évig együtt lenni?

Figyelt kérdés
na szoval van egy lány aki ugye szakitott a fiujával olyan 1 évig jártak és ugy 5 honap mulva jött neki egy másik srác akkor arra lennék kiváncsi hogy ujra azzal a másik emberrel lenne egy évig! Vagy nem.
2016. jún. 5. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

He?

Valaki értelmezze.

Szóval dobott téged, aztán összejött valakivel.

És te arra kíváncsi meddig lesznek együtt.


Na akkor most az a kérdésem feléd.

Hogy szerinted is hülye vagy, vagy csak szerintünk?

2016. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Levelet kaptam lájff


Az üzenet szövege: na szoval az a helyzet hogy most hogy ha valaki egy évig egyutt olt egy fiuval kkor egy másik iuval megnt együtt lenne egy évig basza meg t vagy a hülye.


1. Kapjál elő egy nyelvtan tanárt.


2. Honnan a fasszból tudjuk meddig lesz vele? De most komolyan? Nem ismerünk téged, sem a lányt, sem a másik fiút.

Lehet együtt lesznek évekig, lehet hogy nem. Nem vagyunk jövőbe látók. Sorry.


3. Vagy nem.


Barom.

2016. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát először én is csak pislogtam hogy: WTF?? Nem értem a kérdést vagy a kérdező ennyire hülye? Ésss kiderült hogy utóbbi :'DDD
2016. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudjátok mitcsináljatok vegyétek elő a faszotokat és szopkodjátok le! És versenyezzetek hogy milyikőtök tud mélytorkozni! NA és majd irjtok le hogy kinyert csirák...
2016. jún. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!