Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátom barátnőjébe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet kicsit bonyolult:

Én már jóval azelőtt szerelmes voltam a lányba, mielőtt a haverom "kiszemelte volna", de ezt próbáltam palástolni, mert az "osztály lúzere" vagyok. Mindenesetre nagyon jóban lettünk, haverom elkezdett neki udvarolni. Mivel tudtam, h nekem esélyem sincs a lánynál, ezért még segítettem is neki.

Végül bevallottam neki az érzéseimet, amit tök közömbösen fogadott. Bevallom, ez kicsit bántott...

Végül összejöttek. Mivel a lánnyal padtársak vagyunk, minden szünetben nézhetem, ahogy nyalják-falják egymást és a szívem majd megszakad ebbe... Az osztályba mindenki összejön lassan mindenkivel, csak én maradok egyedül.

Tudnátok segíteni? Nem tudom, mit tehetnék. Teljesen magam alá vagyok zuhanva, a jegyeim is nagyon megromlottak az eddigiekhez képest, sztem emiatt.

Köszönöm annak aki végigolvasta 13/F



2016. jún. 6. 23:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hinni a templomban kell édes fiam. Miért ne lehetne AKÁR egy "piactéren". Tudod mit meg nem adna némely nő, lány, ha végre odakullogna egy eltévedt kis vakegír, aki MEG MERI szólítani a lányt?? És nem csak a facombukkon ír baromságokat? Jó lenne visszahozni "divatba" ezt az ismerkedési formát is, mert szerintem a mai lelkileg elszegényedett világban őrülten nagy szükség lenne rá!

Persze ennek mikéntjét is tanulni kell: az illemet, etikettet, udvariasságot már csípőből kamaszkorban vágnod kell.... hogy egyáltalán egy normálisabb nő, lány szóba álhasson veled.

Ha ez megvan, és nem vagy ütődött (éles a logikád és az eszed), van egy jó nagy adag humorérzéked, kedves és előzékeny vagy, tudsz társalogni mindenről és nem vagy túlságosan veszélyezett, akkor szinte bármelyik értelmesebb nőnél-lánynál nyert ügyed van!

A többi pedig majd jön magától :D

2016. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Illem? Etikett? Ez most komoly? Lehet, hogy én élek rossz környezetben, de úgy vettem észre, hogy a lányok pont a bunkó, "domináns" fiúkra vágynak. (Tisztelet a kivételnek) Úgyhogy illemmel, etikettel sokra nem megy, csak normális lányoknál, de azokból meg nagyon kevés van. Ráadásul a 13 éves lányok nagy része nem is igazán tudja még hogy mit akar. Kérdező! Nyugi! Elsősorban nem pár kell neked szerintem, hanem barátok! Sok sikert!
2016. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Nem tudom, h. 'becsajoztál'-e már azóta (a nyáron folyamán v. mióta ismét suliba jársz).

A felvezetésedből, ill. a hozzászólásaidból számomra úgy tűnik, hogy elég értelmes srác vagy (feltűnően hibátlan kérdésfeltevésed erre enged következtetni - legalább is nem állsz hadilábon a magyar nyelvvel és helyesírással).

Látván az ide beírókat, minden elismerésem.

Én azt gondolom, h. a Te időd középiskolában/ egyetemen jön el, ahol a relatíve értelmesebb nőnemű közeg értékelni fogja az intellektusodat.

Addig is lehet próbálkozni: jól tanulni, sportolni, udvariasnak/ kedvesnek lenni, (ha szükséges, elmenni kozmetikushoz, fodrászhoz), és minden rendben lesz. :)

2016. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!