Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar járni velem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar járni velem de szerelmes belém. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány aki 13 éves, és én 14 éves vagyok és ugye fiú. Azt mondja hogy szerelmes belém és szerintem igazat is mond. Megkérdeztem tőle hogy szeretne-e a barátnőm lenni, de azt mondta hogy várjunk még egy kicsit. Egyébként már ölelkeztünk, meg egyszer vettem neki csokit, de puszi még nem volt. Beszélgetni csak akkor szoktunk amikor megyünk az iskolába, meg amikor megyünk haza fele, iskolában csak köszönés van. Szerintetek ha élőbe meg kérdezem hogy lesz-e a barátnőm, akkor mást fog mondani?

2016. jún. 10. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok sajnalom, hogy nem jott osssze gondolj arra jobbat erdemelsz es megtalalod majd az igazit van idod boven.16/l.
2016. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztos meglátta ezt a kérdést.
2017. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!