Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet még újra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még újra?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátnőm kb. 8 hónapja teljesen szerelmes volt belém, de én nem szerettem volna tőle semmit. Most teljesen megfordult a helyzet, nincs egy percem sem hogy ne gondolnék rá, ne keresném őt az utcán, bármerre is járok. Van még rá valami esély, vagy tanács, hogy ujra szeressen? 18f

2016. jún. 28. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
én így voltam még fél éve, de nekem igazán csak a továbblépés segített 18/l
2016. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem sajnos:(
2016. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne add fel :) jobb keso mint soha..probald meg hatha meg szeret vagy hoditsd meg ujra a szivet

De teny kicsit hamarabb kellett volna lepned.. De ezen mar nem tudsz valtoztatni most koncentralj arra h hogyan tudnad megszerezni a lany szívet :')

2016. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz a helyzet. Neki nagyon fájhatott ,hogy nem szeretted. Ha még kicsit érez valamit irántad van esélyed.
2016. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi kérdés tudom, de sikerült?
2023. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!