Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarom elveszteni, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszteni, mit tegyem?

Figyelt kérdés
Baratnommel lassan 3 honapja baratsag extrakksl van, es mar osszejottunk kb 3 hete, de anyum akkor mondta el boby elmoltozunm nemetorszagba amikor 1 hetesek voltunk, en ezt igen nehezen adtam a tudtara, mert feltem, es okkal, mivel mpst ahogy kimegyek vege a kapcsolatunknam, de addig meg ez az "elhidegules" megy reszerol. Nem akarom elveszteni mert mar a mindennapjaim koze valt ha mondhatom igy.. Esetleg valami mento ov ebbrn a helyzetben?

2016. jún. 29. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valaki lefordítaná?
2016. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fordítás:Barátnőmmel 3 hónapig barátság extrákkal volt, de 3 hete összejöttünk.Csak amikor 1 hetesek voltunk, anyum azt mondta, hogy elköltözünk Németországba. Én ezt igen nehezen adtam a barátnőm tudtára, mert féltem, és okkal, mert ha most kimegyek N.o-ba, vége a kapcsolatunknak, addig pedig el kell hidegülnünk/elhidegül tőlem
2016. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocs, véletlen elküldtem hamarabb. Szóval, a fordítás vége: ...el kell hidegülnünk egymástól/ elhidegül tőlem. Nem akarom elveszíteni, mert már a mindennapjaim részévé vált, ha mondhatom így... Esetleg valami mentőöv ebben a helyzetben?
2016. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vidd magaddal.

Jobb élet, jobb színvonal...

2016. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 14 éves csak.
2016. jún. 30. 08:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Kint nincs iskola?

Szerintem szülők is belátnák, hogy ott jobb jövője lesz.

2016. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a vidd magaddal téma nem megoldás. Nyilván nem viheti magával, hisz a lány nincs 18, se a fiú és gondolom a srác szülei sem nevelnének pluszba még egy lányt, aki nem is az ő gyerekük. Nem úgy van, hogy a fiúnak a felesége lenne. Meg gondolom a lány szülei sem egyeznének bele, hogy ilyen távolra költözzön a kicsi lányuk egy idegen családhoz.


Ez már a kérdezőhöz szól:

Figyelj. Ilyenek előfordulnak az életben. Szerintem a lány teljesen jól csinálja, hogy kezd elhidegülni. Hidd el, hogy nem lesz jobb, ha túl közel kerültök egymáshoz aztán egyszer csak el kell válnotok... Távkapcsolatnak pedig ilyen fiatalon, ennyire távol egymástól esélye sincs. Én 40 kilométerre lakok barátnőmtől. Év közben suli után találkozgatunk, de ilyenkor nyáron nagyon nehéz, mert még messzebb van tőlem a munka és a nyári vakációk stb. miatt. Mi 17 évesek vagyunk és 1 éve együtt vagyunk. De így is nehéz. Próbáld meg kicsit megérteni a dolgot. Beszélgess még a lánnyal, biciklizzetek még egy párat, beszélgessetek nyugodtan, de ne kerüljetek már egymáshoz közelebb, mert csak annál rosszabb lesz.

Sok sikert kívánok a költözéshez és a könnyű elváláshoz.

Hidd el, hogyha megpróbálod túltenni magad rajta, menni fog. :)

2016. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok. Barátság extrákkal egy 14 éves lánnyal, miközben egy szót sem tudsz helyesen leírni...
2016. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 k

#7 megpróbálom, de nehéz.. És köszönöm.

2016. júl. 1. 00:52
 10/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Elhiszem, hogy nehéz, de minél tovább mentek, annál rosszabb lesz.

2016. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!