Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, nem akarom elveszt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem akarom elveszteni?

Figyelt kérdés
Ugy talalkoztunk h konkretan lehomarozott az utcan, majd bocsanatot kert es elkeztunk beszelni, aztan eljott az egyik meccsemre, tok jol elvoltunk meg minden, es aztan a vegen megcsokolt, majd talalkoztunk megegyszer ott meg "saolin leszamolas volt" es ahhhw, majd atjott egyszer es neztunk egy filmet, utanna elvittem egy etterrmbe, es itthon meg megleptem ( no18+) aztan volt a punkosdi es elhivott , semmi baj nem lett volna cssk odajott a baratnoje es ugye akibe kb beleestem megfogta egy masik pali kezet, majd elkapott az ideg es aztan jaa, gondoltam.akkor enis, hisz nem jelenr semmit (elotte leirta h csak baratok) aztan meg haza is kisertuk a baratnojet, es aznap este irt hogy koszonom ezt a fenomenalis estet, es letiltott, majd masnapra tudtam vele beszrlni es haat ja, mar nem bizik bennem, nem erez mar semmit, es ugy probal meg mindig visszavagni hogy screeneket kuld. Segitsetek, barmilyen velemenyt, tanacsot meghallgatok. Vissza akarom szerezni.
2016. máj. 20. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd le neki hogy szereted, és nem szeretnéd elveszíteni, meg hogy nagyon rosszul esik neked amit csinál ... Várjuk a fejleményeket.
2016. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leirtam, elmondtam neki, o nem tudja viszonozni :c
2016. máj. 25. 02:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, papi.
2016. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnis ezen te nem tudsz változtatni.

De te kinek a kezét fogtad meg??

2016. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mar elvesztettem, 3 het mulva koltozunk es ezen a hetvegen veglegesen ossze vesztunk , de nem akarok kibekulni, hogy ne fajjon annyira 😢
2016. máj. 29. 23:23
 6/6 A kérdező kommentje:
#4, a baratnoje kezet
2016. máj. 29. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!