Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogyan mutatjátok ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan mutatjátok ki ha tetszik egy lány? Hogyan udvaroltok neki?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Előkapom ,oszt' elkezdem csapkodni a kobászt.

Ezzel mutatom ki ,hogy áll a pömpi rendesen ám.

2016. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én minél több időt szeretnék vele eltölteni,általában vele sokkal közvetlenebb,esetleg idegesebb vagyok mint más lányokkal,amikor csak rá gondolok egyből felkeresem hogy beszélgessünk,mindig próbálok a kedvében járni..stb.:) de ez személyenként változó,hogy ki hogyan mutatja ki :3
2016. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Kerülöm.
2016. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

2-3 éve:

Vagy hülyeségekkel traktáltam, szerelmes számokat linkeltem neki, de nem vallottam be, hogy tetszik, csak hívtam volna mindenfele;

Vagy védtem mindentől, szintén csendben voltam :)


Manapság:

Kicsit ,,kifinomultabb" vagyok. Ha ismerem személyesen, elhívom vacsorázni, pizzázni, vagy ha olyan stílusú, akkor inni(nem vicc!). Lehetőleg jópár alkalmat vele tölteni, aztán megmondom, hogy tetszik nekem(azt is, hogy mi az, ami megfogott benne), próba-szerencse.


Ha csak látásból ismerem, akkor buszon, buszállomáson odalépek hozzá, és kedves, ámde magabiztos hangon megkérdezem tőle, hogy nincs-e kedve meginni egy kólát, enni valamit, mert nagyon szépnek találom/intelligensnek tűnik.


Mind a két esetnél érdemes dicsérni a szemeit, okosságát, ha pl egy új cipője van, akkor mennyire illik hozzá, de gondolom, nem mondtam újat.


Amit én megtanultam, az az, hogy nem szabad titkolni, mit érzel iránta, persze csak kellő felvezetés után.

2016. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Szarkazmusból írtam.

2016. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!