Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csinaljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak? Vegul is tiszta lappal indulok. Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Szoval most kezdem majd a gimit. Es megismertem egy fiut. Vagyis igazabol nem megismertem csak lattam. A beiratkozasnal ott volt. Es az interneten is megtalaltam. Szoval szeptembertol egyutt fogunk suliba jarni(nem leszunk oztalytarsak). Szerintetek hogy tudnam felkelteni az erdeklodeset? Marmint minden nap fogunk talalkozni de csak a folyoson. Es szerintetek mit csinaljak hogy felfigyeljen ram? Ertelmes valaszokat varok!:) Elore is koszi!

2016. júl. 18. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha rád néz,szemezz vele.Különben nem tudom milyen a srác,lehet te jobban meg tudod ítélni.NE változz a kedvéért,legyél önmagad.Vagy észrevesz,vagy ha nem menj oda beszélgetni.Ha pedig tényleg nem jössz be neki,nincs min bánkódni.Annyi időd van még..
2016. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jelöld majd be es beszelgess vele. persze meresznek tunik de nem az. igy legalább jobban megismered. es amikor eloszor mész a suliba akkor megbeszeltek egy talit. de ahogyan az eloem iro mondta ne valtozz meg senkiert...sok sikert hozza:)
2016. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom mind a kettotoknek:)
2016. júl. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!