Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mitévő legyek? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és....Azt hiszem beleszerettem tesóm haverjába. Ezzel nem is lenne gond, csak a srác kb 30 éves. Többen mondták már nekem hogy tetszem neki stb. De....ez nagyon furcsa, tudom szerelembe nincs korhatár stb. de más lenne a helyzet ha már elmúltam volna 20 éves. Eléggé tanácstalan vagyok. Valaki privátba?

2016. júl. 22. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs értelme belevágni nagy korkülönbség esetén egy kapcsolatba, főleg, ha az egyik fél még ilyen fiatal. Nem az a baj, hogy nagy a különbség, hanem az, hogy megvannak az emberek céljai, amik ilyen különbség esetén nem hiszem, hogy egybevágóak. Persze ez csak rajtatok múlik, de nem látok nagy esélyt hosszú kapcsolatra.
2016. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:( köszi a választ. végül is igazad van sajnos
2016. júl. 22. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak vonz az hogy hú idősebb, tapasztaltabb meg gondolom jó érzéssel tölt el, hogy egy annyi idős is felfigyel rád. Ez tipikus kamaszkori dolog. Én is átestem ezen és összeteszem két kezem, hogy nem mentem bele az ilyenbe.
2016. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha összejönne veled akkor kb pedofilnak is nevezhetnénk.

Hidd el egy 30 éves férfinek már vannak komoly igényei, már lehet, hogy családot akar, gyereket, és Te ezt nem fogod tudni megadni ilyen fiatalon, nem lesz belőled háziasszony, még akkor sem ha ott hagyod a sulit(ami abszolút nem érné meg!, meg lehet már össze akarna veled költözni később, mit tennél? Valószínűleg nem tudsz még úgy ahogy kéne főzni sem, mosni sem, semmi.

Nekem nevelő faterom 32 éves, én meg 16 leszek.(És magyar család vagyunk, igen. És nem, nem 15-18 évesen szült anyukám engem.) Gondolkodj egy kicsit...

Keress magadhoz valót!

2016. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De egyszerűen az idősebbek vonzanak. :(

Mindig is így volt, fiatalabbra szerintem rá se tudnék nézni úgy.... Velem egyidősek se nagyon jönnek be, max baráti szinten. Nem tehetek róla mindig az idősebb fiúk/férfiak keltik fel az érdeklődésem. :O (Nem kell ri**nak nézni emiatt, normális kategóriába tartozom. :D) Eddig egy fiúval jártam ő is idősebb volt nálam.

2016. júl. 23. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Tinédzser korral jár az idős férfiakhoz való vonzódás (persze mindenki mas, de a legtobb esetben) minden megvan egy nálad jóval idősebb ferfiben amire vagyhatsz, de szerinted ez igy oké lenne?! Neked meg neki..

Ha akarna is valamit

Az o elvarasai a te elvarasaiddal szemben tűz es víz.. Ha kicsit van eszed akkor rájössz hogy neha le kell mondani dolgokrol, a saját es környezeted érdekében még ha fáj is

2016. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom 😃 Akkor is az idősebbek jönnek be ha megdöglök akkor is tini kor ide vagy oda...ezeleőtt is így volt.

Bárkivel fogadni mernék hogy a leendő barátom idősebb lesz nálam.

Utolsó előttinek üzenem semmi olyan szándékom nincs hogy egybe költözünk otthagyom a sulit stb xd... De ha lenne is (nem lesz) nem baj mert elég házias vagyok, beteg szülőkkel élek együtt és kiskorom óta elég sok minden a nyakamba szakad itthon.

2016. júl. 25. 03:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Na most akkor minek írtad ki a kérdést, ha önfejűen haladsz előre ?
2016. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen is a sokkal-sokkal idősebbekhez vonzódom sajnos, és ez eléggé meg is keseríti az életemet, de nem tudok ellene nagyon mit tenni a logikus gondolkodáson kívül (ami persze ahhoz édes kevés, hogy ne szenvedjek). :(

Szerintem Te is próbáld meg ép ésszel végiggondolni, hogy milyen lenne/lehetne a ti kettőtök kapcsolata. Mert végső soron az a 14 év még talán áthidalható lenne, csak nem pont ebben a korosztályban. Te gimis vagy, ő meg egy dolgozó, érett, felnőtt férfi. Az elvárások is másak, ahogy a célok is, az életvitelről nem is beszélve. Mondjuk egy 5-6 év múlva már talán kevésbé okozna gondot, de azért ott is lehet necces a különbség.

Hány éves amúgy a tesód, hogy 30 éves pasi a haverja?

2016. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!