Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi legyen? NAGYON...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? NAGYON FONTOS! (Többi lent)

Figyelt kérdés
14 és fél éves lány vagyok. 8 éves korom óta járok minden évben ugyanabba a hittantáborba. Idén sem hagytam ki. De elég rossz kedvem volt, és egyik este a szentmisén elkezdtem sírni. Vége lett a misének, a legtöbben kimentek, de egy páran maradtak énekelni és gitározni, én is maradtam (sírni egy kicsit még). Erre odajött egy srác, leült celem szembe, és elkezdett vigasztalni, beszélgettünk, vagy másfél órát, aztán kimentünk, sétáltunk, beszélgettünk, és megölelt. Ő volt az első fiú, aki nem rokonom és megölelt. És utána minden nap beszélgettünk, mindíg megölelt, egyszer rosszul voltam, és a karjában vitt. Amikor nem volt étvágyam addig ott ült velem, amíg nem ettem. Vége lett a tábornak, de facebookon ugyanúgy beszéltünk. Eltelt 2 hét, és eljöttem nyaralni a nagynénémhez, aki mindössze fél órára lakik a tábortól. Egyik nap el kellett mennem a táborba, és amellett tudtam, hogy Ő is ott van. Beszélgettünk megint, megölelt, minden nagyon jó volt. Megbeszéltem a nagynénémmel, hogy másnap is megyek. Mentem is, egész nap ott voltam vele. Ez a srác most lesz 2 hónap múlva 19 éves. És én hihetetlenül szeretem. De ezt ő nem tudja. Mit tegyek? Tényleg sokat beszélünk, és foglalkozik velem, és én nem tudok semmi másra gondolni csak rá! Csak vele álmodok minden egyes éjjel, ő jár a fejemben minden egyes percében a napnak. Biztos azt gondoljátok, hogy kicsi vagyok még, meg stb... Annyit el kell mondanom, hogy elég koravén vagyok. 14 éves testben kb vagyok... 17 éves. És úgy vágyok már arra, hogy valaki szeressen, tényleg komoyan szeressen. Mit tudtok tanácsolni? Előre is köszönöm a válaszokat!

#szerelem #hiány #korkülönbsés
2016. júl. 23. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez de cuki :)

Én is ilyen lányra vágyok :)

2016. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszike. Ja és

u.i.:

Egyik személyes beszélgetésünknél szóbakerült, hogy egyszer volt pink a hajam vége, akartam mutatni neki képet, és azt mondta, hogy tudja, látta már a képeimet. Ami azt jelenti, hogy rákeresett az oldalamra. Amit (legalábbis én) csak úgy nem csinálok akárki oldalán, hogy végignézem az összes képét..

2016. júl. 23. 21:51
 3/9 A kérdező kommentje:
És szingli
2016. júl. 23. 21:52
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Először is nem szingli, max facér.

Másodszor, te még csak 14,5 vagy, ő meg már 19, felnőtt férfi, te meg még mondhatni 'gyerek' vagy. Neki már vannak igényei.

Egy 19 éves felnőtt férfinek ne egy gyerekre álljon fel.

2016. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
En azert beszelnek vele az erzeseimrol ha osszejon es jartok attol meg nem kell egybol dugni
2016. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Aranyos vagy :) de ez nem szerelem hidd el, ez imádat. Hasonlón mindenki átmegy ebben a korban, én is átmentem 9-10 éve. 24 éves fejjel visszagondolva )úgy hogy most van egy nagyon jó párkapcsolatom, lassan 2 éve), csak mosolygok rajta. Főleg amilyen kellemetlen dolgokat műveltem :D pár éve összefutottam azzal a sráccal, és igen nagyokat nevettünk ezen :D

Lényeg a lényeg, tudom hogy most úgy érzed hogy ez szerelem, de ez még csak a kezdete mindennek, az egész kapcsolatosdinak. Ne éld bele magad semmibe, hiszen ő már felnőtt. Sajnos tízen éves korban ez a pár év is sokat számít. Ne kapkodj el semmit, mert megbánhatod később. Ha szeretnél írni privit, bátran. :)

2016. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira aranyos, igazi love story! :-) Jaj, hát mit csinálj, mit csinálj... Hallgass a szívedre és szeresd...
2016. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Mond el neki mit érzel. Amit leírtál az alapján valszeg ő is szeret. És igen egy 19 éves srácnak vannak igényei de ha szeret akkor vár rád
2016. júl. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm!

1.: Az a gáz hogy így a 14 és 19 soknak tűnik, de ugyanígy van pl a 41-46 és az mégsem sok... Szívás...

2.: Szeretnék vele beszélni a dologról, mert egy tudom, hogy ELVILEG tudja már, de jobb lenne megbeszélni vele. De félek. Rohadtul félek, hogy pont ezzel üldözöm el. Az meg a még a barátságunkat is elcseszném, beleőrülnék, hogy pont az ellenkezőjét érem el, mint amit szerettem volna.

3.: Igen, egy 19 éves pasinak vannak igényei. Ahol én megismertem, egy olyan katolikus közösség, ahol 99.9%ban az első alkalom csak az után volt meg hogy összeházasodnak, vagy legalább jegyesek. Tehát erről pillanatnyilag szó sincs!

2016. júl. 29. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!